عمومی

مراسم راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در آذربایجان شرقی برگزار می شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی منطقه آذربایجان شرقی با انتشار پیامی اعلام کرد:

رژه یوم الله 22 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است و آمریکا در خط مقدم آن قرار دارد. جهان خوارهمراه با تقبیح فتنه و شیطنت دشمنان و از آنو با مشارکت گسترده امت وفادار به انقلاب اسلامی و مطیع مقام معظم رهبری در کنار سایر هموطنان از سراسر کشور، اتباع بیگانه و فریب خورده هموطنان در تمامی شهرها، بخش ها و شهرستان های آذربایجان شرقی برگزار می شود. منطقه ، از خیابان ها و میادین اصلی گرفته تا مکان های تجمع نمازگزاران سیاسی جمعه.

این مراسم از ساعت 10 صبح روز جمعه 13 آبان از مسیرهای اعلام شده به سمت مصلی حرم امام خمینی (ره) و پس از سردادن شعارهای بلند تجمع کنندگان با سخنرانی حضرت خجت‌الاسلام در شهر تبریز برگزار شد. حکم ختم منتهی به اقامه نماز جمعه به امامت سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی از محضر مسلم حاجی شیخ علی شیرازی قرائت می شود. و امام جمعه تبریز.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی منطقه آذربایجان شرقی از همه دلاوران و استکبار ستیزان آذربایجان شرقی به ویژه از عالی ترین خاندان جلیله، خانواده های معزز شهدا و ایثارگران، عاشقان خاریم ولایت، یان بسیجیان است. برفدانش آموزان و معلمان، دانش آموزان و دانشمندان، تابلوها حسینی از همه نهادها و سازمان ها و سازمان ها، نیروهای نظامی و انتظامی، کارگران و کارمندان، بازاریان و اصناف دعوت می کند با مشارکت انقلابی، حماسی و عاشورایی و شعارهایی علیه استکبار جهانی و آمریکای جنایتکار حاضر شوند. ذره ای از تکبر. از نو تایید مواضع انقلابی و استکبار ستیزی آمریکا و خنثی سازی نقشه های دشمن برای ایجاد شکاف در بین مردم ایران.

دکمه بازگشت به بالا