ورزش و نشاط

محمود فکری: بدترین استقلال تحویل گرفتم

کاربرد:

محمود فکری درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال استقلال و مصدومیت های این تیم گفت: اسماعیلی در حال تمرین با تیم است. سیاوش یزدانی نیز روز گذشته در این تمرین شرکت خواهد کرد. گافوری نیز تزریق شد و مجبور شد پنج روز استراحت کند. مهدی گائدی هم اکنون مشغول کار است. مسعود ریدی اینگونه است. فقط دیابت شیخ زخمی است.

وی افزود: ما امسال بدترین استقلال را داریم اما آنها انتظارات زیادی از ما دارند! این تعادل نیست. انتظار می رود طرفداران حمایت کنند. اکنون این پشتیبانی کم است. کسانی که بسیار منطقی هستند و فضا را می شناسند پشتیبانی می شوند. بسیاری از افراد احساساتی هستند زیرا می خواهند بهترین سطح استقلال را داشته باشند. آنها استقلال را در سیمای تلویزیون می بینند.

سرمربی استقلال یادآور شد: تشکیل تیم بین دو تیم بسیار مهم است و استراحت مهم است. آماده سازی تیم 45 روز طول می کشد. مربیان خارجی دو ماه است که اینجا هستند. اکنون ما را با خارجی ها مقایسه می کنند. اختلاف مالی 30 میلیارد برای آنها هزینه دارد و ما باید 2 میلیارد جریمه بپردازیم! وقت کافی نداشتیم. استقلال وقتی این تیم را پذیرفتیم روحیه بدی داشت. همه از تیم راضی نیستند. از وقتی تیم را تحویل گرفتیم ، روحیه بازیکنان خیلی بد بود.

فكری گفت: “در مدیریت تغییراتی ایجاد شده است.” من از کسی به جز خدا نمی ترسم. من خیلی به خدا نزدیک هستم و دوستش دارم. من از کسی نمی ترسم اگر مشکلی پیش بیاید ، انتقاد می کنم ، اما استقلال ما سخت بود. ماشین را به سختی محاسبه کنید ، و می خواهید آن را به مسابقه برسانید و انتظار داشته باشید که در روز اول سرعت آن را افزایش دهند و اولین باشند.

وی درباره تصمیم خود توضیح داد: همه اینها زمان بر است. در هفته دوم که باختیم ، همه انتقادها به ما وارد شد. حالا که نمره بدی نگرفتیم. ما نمی گوییم که خیلی خوب بودیم. نمی گویم ما هم راضی هستیم. ما سال ها برای این تیم بازی کردیم و من 13 سال مربیگری کردم. ما این را می فهمیم ، اما چاره ای نیست. ما هم این را می دانیم. این استقلال به صبر و وقت نیاز دارد.

سرمربی استقلال افزود: افرادی که می خواهند از ایده های خود استفاده کنند نمی توانند سرمربی استقلال باشند. هرکسی استقلال را دوست دارد ، سرمربی این تیم خواهد بود. از روز اول حتی جریمه را پرداخت کردم و گفتم آماده آمدن هستم. کیف نداشتم. مقداری پول گرفتم و باید 2 میلیارد جریمه بپردازم.

فكری گفت: “ما باید به تدریج به جلو برویم.” بازیکنان مصدوم شدند. بسیاری از بازی ها ترکیب ما را تغییر می دهند. حالا بازیکنان همکاری خوبی دارند. ما با برنامه ریزی خوب پیش می رویم. شاید من شبکه را خاموش کرده و فضای مجازی را نادیده بگیرم ، اما این فضا بر بازیکنان تأثیر می گذارد. من باید روی تفکر بازیکنان و سبک زندگی آنها کار کنم و آن را اصلاح کنم. اما وقت نداریم آنها می خواهند ساعت های طولانی کار کنیم. اعتماد به نفس داشته باش ، من تمام تلاشم را می کنم تا یک تیم بسازم. به ما وقت بدهید

سرمربی استقلال در مورد کمبود کادر فنی و مشکل آنالیزورها گفت: تیم در نیمه اول عملکرد ضعیفی داشت و در نیمه دوم پیشرفت کرد. این نشان می دهد که ما یکدیگر را به خوبی می شناسیم و می توانیم مشکلات را حل کنیم. قبل از آمدن من به استقلال می گفتند کادر فنی محمود فکری هستند اما الان انتقاد می کنند. ما مربیان و همکاران خوبی داریم. تحلیلگرهای ما هم بد نیستند. خوبه. ما شاهد مشکلاتی خواهیم بود که به موقع برطرف می شوند. اگر به مربی نیاز دارید ما آن را روشن می کنیم. این حملات ناعادلانه است. بگذارید درستش کنیم ، فردا یک عکاس می رود و از ساختمان عکس می گیرد و می گوید که چمن های محل دفن زباله “استقلال” زرد است! ما شرایط خوبی داریم ، اما تعداد زیادی از هولیگان ها علیه ما هستند. بعد از اتفاقات مدیریت قبلی باشگاه پیروزی ، آنها حمله ای به استقلال کردند و استقلال این خبر دروغ را پذیرفت و آن حمله همچنان باقی ماند. از استقلالی ها می خواهم به راحتی فریب نخورند. من از مسئولان مستقل سیستم می خواهم که بیشتر به ما کمک کنند! این کار آسانی نیست. استقلال فکری و مدیریتی به تنهایی نمی تواند این کار را انجام دهد. همه باید به اتحاد تیم کمک کنند. ما به کمک فوری نیاز داریم از طرف حامیان ، رسانه ها و مقامات مستقل. همه باید برای رسیدن به این مهم کمک کنند.

وی درباره ده دقیقه آخر استقلال گفت: “آنها متخصص نیستند.” افرادی هستند که می خواهند دردسر درست کنند. وقتی تیمی در مدت 20 روز به شما تحویل داده می شود ، نمی توان آن را با زمان استراماچیونی مقایسه کرد. او دو ماه را در استراماچونی گذراند ، بازیها و اردوهای تمرینی داشت و فقط در عرض پنج هفته امتیازاتش از ما کمتر بود. ما تیمی را به خدمت گرفتیم که در 20 دقیقه گذشته با مشکلاتی روبرو بود ، از جمله اینکه بازیکنان استراحت نکردند ، نمی توانند تمرین کنند و وقت کافی برای بدن سازی و کارهای تاکتیکی ندارند. البته کار تاکتیکی تیم ناقص است. طول می کشد. تیم مشکلات زیادی دارد که ما باید یکی یکی آنها را حل کنیم ، در غیر اینصورت دیگران فکر می کردند که او در پنج بازی همان هشت امتیاز را کسب نمی کند. ما نباید به سخنان افراد شرور توجه کنیم. کسانی که ادعا می کنند دوست ما هستند باید به ما کمک کنند. آنها این ایده را به حال خود رها کردند. هم در بحث گروهی و هم در بحث حمایت فکری در بدترین وضعیت بودیم. ما باید این مشکل را با کمک حل کنیم. صبر می خواهد

دکمه بازگشت به بالا