استان ها

محفل وداع شاعرانه با سردار بی سر برگزار می‌شود

پرتال پارسی/پرس یکی از کارکنان دفتر خلاقیت ادبی حوزه هنری انقلاب اسلامی فارس از حضور شاعران شیرازی در مراسم وداع با سردار بی سر شهید حاج عبدالله اسکندری خبر داد.

هاشم کارونی شامگاه چهارشنبه ۲۱ مردادماه در جمع خبرنگاران گفت: در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی و بازگشت پیکر پاک سردار شهید حاج عبدا… اسکندری برای وداع محفل شعری برگزار کنیم. به آن شهید بزرگوار.»

وی افزود: معتقدیم عروج سردار شهید اسکندری باعث دلگرمی هر هنرمند آزاده ای خواهد شد اما به طور ویژه از شاعران محترم عاشورایی و شاعران مقاومت دعوت می کنیم در این چالش شرکت کنند.

کارشناس مسئول آثار ادبی انقلاب اسلامی فارس در ادامه سخنان خود گفت: شاعران ارجمند می توانند اشعار خود را برای وداع با شهید بزرگوار تا پایان روز جمعه 23 مردادماه فقط از طریق شماره واتس آپ 09174058873 و در قالب فرمت ارسال کنند. . اندازه و شکل کارها محدودیتی ندارند.

وی گفت: با توجه به اینکه مراسم تدفین پیکر مطهر شهید همزمان با عاشورای حسینی به همت حضرت حق در آستانه تشییع این سردار بی سر برگزار می شود، اجازه دهید این محفل شاعرانه را در جوار حرم مطهر برگزار کنیم. پیکر شهید

کارونی خاطرنشان کرد: این برنامه برگرفته از عشق و فداکاری شاعران عاشورایی است که به مفهوم مقاومت معتقدند و واقعاً خودجوش هستند اما مجموعه های فعالی مانند سازمان بسیج در عرصه ایثار و پایداری وجود دارد. کنگره یاد و خاطره هنرمندان و سرداران فارس و 15000 شهید. گزارش روابط عمومی غذا 88 اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس وود فارس این رویداد را با همکاری هنر انقلاب اسلامی برگزار می کند. استان

کارشناس آثار ادبی هنر فارس: «به قول معصوم، روزی مانند عاشورا نیست، اما باید باور کنیم که حقیقت عاشورا و کربلا در همه زمان‌ها و همه جا ادامه خواهد داشت، زیرا مقدس و مقدس است. . خون پاک حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) در رگهای اوست.تا ریشه تاریخ بجوشد و حقیقت زنده بماند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا