جامعه و خانواده

مترو پردیس، مجوز محیط زیست گرفت

شرکت عمران شهر جدید پردیس از صدور مجوز زیست محیطی برای ساخت قطار برقی تهران-پردیس توسط سازمان محیط زیست خبر داده است.

به گزارش پرتال پارسی ، عیسی کلانتری ، رئیس سازمان محیط زیست در نامه ای به وزیر راه و شهرسازی با اجرای پروژه قطار برقی تهران-پردیس موافقت کرد.

در نامه ای به پلیس اسلامی ، اداره پلیس: موضوع نامه مورخ 1400.4.7 № 1400.430.12175 ، و همچنین اداره مسکن و امور منطقه ای سازمان مربوطه ، با رعایت الزامات برنامه ریزی کلان دفتر. وزارت نیرو Тақырыб موضوع نامه 99.49637.710 مربوط به این سازمان است.

لازم به ذکر است که برای نظارت بر حسن اجرای استانداردهای زیست محیطی که توسط اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران رعایت شده است ، این برنامه نیاز به ارائه و تأیید سازمان دارد که منتظر موضوع است. توجه کنید و آن را به مجری تحویل دهید. »

مهدی هدایت ، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در گفت وگو با پرتال پارسی ، با تشکر از رئیس سازمان محیط زیست و وزیر راه و شهرسازی برای مجوز ساخت مترو ، گفت: شرکت ساخت و ساز و خاتم الانبیا ( ra).) پایگاه داده شروع می شود.

هدات با بیان اینکه مترو پردیس برای جمعیت این شهر مهم است گفت: از مزایای ساخت مترو می توان به سرعت ، روان سازی ترافیک ، کاهش مصرف سوخت و کاهش آلودگی هوا اشاره کرد.

بنابراین ، در این گزارش به پروژه 25 متری مترو تهران-پردیس در تاریخ 6 فوریه 2017 اشاره شده است مصوب هیئت وزیران. پیش از این شایعاتی درباره مشکلات زیست محیطی این پروژه مطرح شده بود اما مدیرکل دفتر فنی استانداری تهران این موضوع را تکذیب کرد. طبق منابع ناشناخته زیست محیطی ، شهرک مترو رودخانه جادرود را آلوده می کند. ظاهراً واقعه اصلی احداث پلی روی رودخانه جیرود و جایگزینی تعدادی درخت برای نصب دستگاه حفاری بوده است. 27 باخمان چراگلی معاون استاندار تهران است وی گفت: حفاری مترو پردیس از قبل با مجوز سازمان محیط زیست تصویب شده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا