استان ها

ماه مبارک رمضان در دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار چگونه گذشت؟

محسن ولایتی در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا در سبزوار، به تشریح برنامه های دانشگاه اسلامی سبزوار در ماه مبارک رمضان سال 1401 پرداخت و گفت: ماه مبارک رمضان 1443 و با حضور اساتید گروه معارف اسلامی حدود 50 سمینار احکام تقلید و روزه برگزار و با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و ستاد اقامه نماز، جلسات تبیین سوره ها برگزار شد. درس «النمل» قرآن کریم به کارکنان و دانشجویان آموزش داده شد.

وی با اشاره به اینکه در ماه مبارک رمضان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار مانند سایر برنامه ها برنامه های صبحگاهی و افطاری را در کنار زیارت عاشورا اجرا می کند، افزود: این برنامه ها با همکاری مزار شهدای گمنام اجرا شد. بسیج دانشجویی


بیشتر بخوانید:

دانشگاه آزاد سبزوار چه گروه هایی را برای گام دوم معرفی کرد؟


معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه سبزوار، سخنرانی با موضوعات دینی و قرآنی را یکی از پرمخاطب ترین برنامه های این دانشگاه در ماه مبارک رمضان دانست. گروه های مطالعه توسط گروه تغذیه و تولید، گروه علوم پایه و مشاوران فرهنگی و آموزشی دانشگاه برنامه ریزی و اجرا شد.

شرکت استانی در رژه روز جهانی بیت المقدس، بزرگداشت روز معلم، عزیمت کارشناسان بازدید کلینیک مشاوره امین از خوابگاه پرستاران جهت بررسی وضعیت فرهنگی و سلامت محیط و همچنین روزه داری اولیه مدارس دانشگاه در ماه مبارک رمضان از دیگر محورهای برنامه های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار است. 1401 و ادامه داد: فرصت حضور دانش آموزان در ویژه برنامه ها و مناسبت های ماه مبارک رمضان امسال در دانشگاه آزاد اسلامی و مدارس سما صبایور موجب پویایی شده است.

انتهای پیام/4121/4062/

دکمه بازگشت به بالا