استان ها

لزوم توجه حوزه ورزش به بالا نگه‌داشتن روحیه امید و نشاط در جوانان

خبرنگار خبرگزاری آنا در بندرعباس گزارش داد که محمود صباحی زاده در همایش پیاده روی به مناسبت سالروز شهادت سردار سرلشکر قاسم سلیمانی اظهار داشت: حفظ امید و نشاط در جوانان جامعه از مهمترین مأموریت ها در ورزش است.

وی هدف از این راهپیمایی ادای احترام به شهید والامقام را اعلام کرد سردار سلیمانی وی به همکاران خود یادآور شد: یکی از مهمترین و مهمترین وظایف دانشگاهیان حفظ ارزشهای نظام و انقلاب با حفظ خاطرات شهدا است.

بندرعباس ، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ، با تأکید بر اینکه دانشگاهیان باید در مسیر اهداف سردار شهید حاج قاسم سلیمانی باشند ، گفت: آنها را خوشحال کنید.

صباحی زاده با تقدیر از همکاری شورای کوهنوردی استان هرمزگان در میزبانی این همایش گفت: به لطف همکاری با اداره ورزش و جوانان ، در آینده شاهد خبرهای خوبی در این زمینه در دانشگاه خواهیم بود.

به گزارش آنا ، همایش بزرگ قهرمان ملی حاج قاسم در اولین سالگرد شهادت سردار سرلشکر قاسم سلیمانی با حضور مسئولان استانی و جمعی از کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس در کوههای پارک پنجعلی برگزار شد. از دیگر برنامه های این کنفرانس پیاده روی برای شرکت کنندگان بود.

انتهای پیام / 4121 /

دکمه بازگشت به بالا