استان ها

لزوم توجه بیشتر به ارتقای بینش اجتماعی زنان

خبرنگار خبرگزاری آنا در رشت گزارش داد که محمد دوستار در جلسه شورای زنان استان سخنرانی می کرد ، نمایندگان گروه امور زنان و خانواده در دانشگاه آزاد اسلامی در استان گیلان حضور داشتند: ایرانی یاد بگیرید. طبق معمول ، زنان و مادران برای اینکه امید به غرور جهانی را از دست دهند ، باید عاقلانه رفتار کنند.

وی افزود: “در ادبیات سیاسی جهان ، کشورها به دو دسته مرکزی و پیرامونی تقسیم می شوند. کشورهای مرکزی توسعه یافته اند ، کشورهای پیچیده و کشورهایی که معادلات و عملیات جهانی را تقسیم می کنند و کشورهای پیرامونی کشورهایی هستند که مرکز را دنبال می کنند و تابع آن هستند. و کشورهای تصمیم گیرنده. “آنها بودند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان ادامه داد: ایران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی یکی از کشورهای حاشیه ای بود و تنها تحت رهبری امام خمینی (ره) مجری تصمیمات کشورهای مرکزی بود. دولت پیرامونی را ترک کرد و به یک کشور مرکزی تبدیل شد.

همانطور که دوستان متذکر شده اند ، بسیاری از افراد پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی معادلات جهانی وی گفت: “مشکلات و چالش ها بدون مشارکت ایران قابل حل نیستند و ایران جایگاه ویژه ای در عرصه بین المللی و نفوذ در منطقه دارد.”

ارتقا بینش اجتماعی زنان

وی گفت: “تشکیل کشور از حاشیه تا مرکز آسان نخواهد بود”. این شکل گیری به دلیل خون شهدا است استان مداری آنها با ایمان واقعی هژمونی رژیم استبداد را نقض کردند. یکی از م componentsلفه های یک کشور مستقل نقش مهم زنان است که اساس خانواده را تشکیل می دهند. با تأثیرگذاری بر زنان برای پیروزی در انقلاب ، رشد و پیشرفت انقلاب برای همه جهان اثبات شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی رشت توضیح داد که “پراید جهانی قصد دارد با راه اندازی هزاران شبکه ، گرمای خانواده ایرانی را بر هم بزند.” مسئله حجاب و عفاف در نظام دانشگاهی بسیار مهم است و باید به ارتقا of دیدگاه های اجتماعی زنان توجه زیادی شود.

دوستان توضیح دادند که مبانی فلسفی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نگاه بسیار عمیقی به مردم شناسی دارند و هیچ یک از مبانی و مباحث فلسفی در جهان چنین دید عمیقی به انسان ندارد. مبانی فلسفی ایران جایگاه ویژه ای به زنان می داد. دلیل مهم جایگاه ویژه زنان اسلامی اهمیت و تأثیر آنها در رشد و پیشرفت افرادی است که همیشه با وقار و عظمت از آنها صحبت می شود.

به گزارش آنا: در این جلسه زنان نمونه مورد ارزیابی قرار گرفتند.

انتهای پیام / 4121/4062 /

دکمه بازگشت به بالا