استان ها

فولاد به حقش رسید/خوزستان از دیرباز مهد فوتبال ایران بوده است

به گزارش خبرنگار پرتال پارسی از اهواز ، غلامرضا شریعتی ، استاندار خوزستان عصر پنجشنبه اول مردادماه با پیروزی یک بر صفر نماینده خوزستان و سهمیه آسیایی در پایان یک مسابقه فوتبال بین فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز ، خوزستان را تبریک گفت. این فوتبال ایران بود و همیشه از تیم های ملی حمایت کرده است.

وی گفت: “امروز تیم های لیگ برتر بازیکنان بسیار خوبی دارند. سه تیم به عنوان نمایندگان خوزستان در لیگ برتر کشور شرکت می کنند. خوشبختانه یکی از این تیم ها به آنچه شایسته بود ، دست یافت و یکی از سهمیه های آسیا. کسب لیگ برتر و به ثمر رسیدن سوم ، منبع غرور و خوشبختی ما است.

استاندار خوزستان افزود: امروز دل همه مردم ورزش دوست استان خوزستان از این دستاورد خوشحال است و ما از این امر خوشحال هستیم.

در پایان ، یک مقام ارشد دولتی خوزستان اظهار داشت: “دو نماینده دیگر خوزستان امسال در وضعیت نسبتاً خوبی قرار داشته اند و امیدواریم سال آینده هر چه بیشتر کمک کنیم و تیم خوزستان حتی بهتر به نظر می رسد و خوزستانی هایی که عاشق فوتبال هستند و بازیکنان خوزستانی که همیشه بازی می کنند.” آنها در زمینه ورزش یکی از بهترین های تیم ملی بودند.

لازم به ذکر است که استاندار خوزستان شاهد این مسابقه در ورزشگاه آرنا بولات بود.

دکمه بازگشت به بالا