جامعه و خانواده

فعالیت۵۵۰پاکبان برای نظافت رینگ۴۰۰حرم امام راحل/به‌کارگیری۲۰دستگاه خودرو برای جمع‌آوری پسماند

مدیر جمع‌آوری پسماند تر سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: ۵۰۰ نفر نیروی سازمان پسماند به همراه ۵۰ نفر نیروی اجرایی این سازمان، در رینگ ۴۰۰ حرم مطهر امام خمینی (ره) حضور دارند و پاکسازی این رینگ آغاز شده است.

به گزارش پرتال پارسی، پدرام پورنصر با اعلام اینکه امروز ۱۴ خردادماه، همزمان با سالروز رحلت امام خمینی(ره)، نیروهای خدمات شهری مناطق از ساعت پنج صبح نظافت پهنه و معابر اطراف حرم را آغاز کردند، اظهارکرد: نیروهای سازمان پسماند نیز از ساعت ۱۲ ظهر امروز، پاکسازی و نظافت رینگ ۴۰۰ حرم مطهر را پس از پایان سخنرانی مقام معظم رهبری و دریافت مجوز ورود به این رینگ، آغاز کرده‌اند.

مدیر جمع آوری پسماند تر سازمان پسماند شهر تهران از به کارگیری ۵۰۰ نفر نیروی این سازمان برای نظافت رینگ ۴۰۰ خاطرنشان کرد: علاوه بر این ۵۰ نفر نیروی اجرایی نیز در محل حضور دارند.

وی ادامه داد: ۲۰ دستگاه خودرو شامل تانکر آب، دستگاه‌های حمل پسماند مکانیزه و دستگاه‌های جاروی بزرگ برای رفت و روب و جمع‌آوری پسماند به کار گرفته شده است.

بر اساس گزارش سایت شهر، پورنصر همچنین تصریح کرد: پاکسازی رینگ ۴۰۰ از ساعت ۱۲ ظهر آغاز شده و تا ساعتی دیگر به پایان خواهد رسید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا