ورزش و نشاط

فسخ قرارداد با اسکوچیچ چه قدر هزینه دارد؟

دراگان اسکوچیچ سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال کشور پس از اعلام برکناری خود، امروز به همراه وکیل و مدیر برنامه های خود به ساختمان فدراسیون فوتبال رفت تا در مورد شرایط فسخ قرارداد با مدیران باشگاه گفتگو کند. فدراسیون.

طبق بند قرارداد اسکوچیچ، فدراسیون باید حدود 5 ماه از قرارداد این مربی را به عنوان غرامت بابت شکستن قراردادش پرداخت کند. البته اگر اسکوچیچ می خواست انصراف دهد باید بیش از این مبلغ به فدراسیون پرداخت می کرد.

مطالبات سرمربی کروات که هفته گذشته حدود 6 میلیارد تومان از فدراسیون دریافت کرده محدود است و نحوه پرداخت آن باید مورد مذاکره قرار گیرد.

با این توضیحات به نظر می رسد شکستن قرارداد اسکوچیچ با اتحادیه فوتبال انگلیس کمی بیش از 600 هزار دلار هزینه داشته باشد.

دستیاران اسکوچیچ که حدود دو ماه پیش قرارداد او را با اتحادیه فوتبال انگلیس تمدید کردند، از این گروه مطالباتی دارند و به دنبال دریافت این مبلغ هستند. ملادن زگانیر، ماریو تیت و کرو نوسلاو راندونیک ظاهراً ماهیانه 10 تا 15 هزار دلار از فدراسیون حقوق دریافت می کنند، اما باید تسویه شود.

پیش بینی می شود هفته آینده بحث مطالبات و بدهی های اسکوچیچ و دستیارانش ادامه داشته باشد و فدراسیون فوتبال با در نظر گرفتن درس های آموخته شده از اتفاقات تلخ پرونده مارک ویلموتس، مفروضات لازم را برای موافقت با این مربیان برای باز کردن پرونده جدیدی علیه کشورمان در مجامع بین المللی.

بیشتر بخوانید:

251251

دکمه بازگشت به بالا