ورزش و نشاط

فرهاد مجیدی در تایم طلایی به دبی رفت!

سپهر ستاریفرهاد مجیدی برای انتقال در زمان طلایی ایران را ترک کرد! اکثر مربیان لیگ برتر از جمله یحیی گل محمدی ، امیر گاله وانی ، مهدی رحمتی ، فراز کمالوند ، محرم نویدکیا و سایرین در تلاش هستند تا تیم قدرتمندی برای لیگ برتر در فصل آینده بسازند ، در حالی که سرمربی استقلال به صورت آزاد کار می کند. رفتم دبی! جالب اینجاست که او در مصاحبه ای بعد از فینال حذفی گفت: “ما باید تا چهارده روز آینده به طور شبانه روزی کار کنیم. ما باید مراقب باشیم و فرصت تغییر را از دست ندهیم ، مانند دو یا سه فصل گذشته. من به نمایندگی از میلیون ها استقلالی در چهارده روز آینده در مورد منافع استقلال با هیچکس صحبت نخواهم کرد و موضوعات را مبادله خواهم کرد و در صورت لزوم سعی خواهم کرد که علنی با هواداران صحبت کنم. ”

به عنوان یک قاعده ، فرهاد مجیدی از دبی در بازار نقل و انتقالات چندان فعال نیست. خود فرهاد می داند که اگر زمان طلایی انتقال را از دست بدهند ، چیزی به دست نمی آورند. به طور خاص ، او می داند که اکثر بازیکنانش با مدیریت مشکل دارند و آمادگی نشستن روی میز مذاکره را ندارند. او با دانستن همه این مشکلات تصمیم گرفت به تنهایی در امارات متحده عربی کار کند. در حال حاضر مشخص نیست که وی پس از ترک پست چه کار خواهد کرد. امروز جلسه هیئت مدیره استقلال برگزار شد که قرار آینده تیم را مشخص کرد ، فرهاد به جای رفتن به امارات می تواند در این روزهای مهم با اعضای هیئت مدیره ملاقات کرده و کار را به پایان برساند. در حال حاضر ، بازیکنان مطمئن نیستند که فرهاد می ماند یا می رود. آنها نمی دانند که در مدیدا می مانند یا باید به فکر تیم دیگری باشند. تیم های دیگر از این فرصت استفاده کردند و پیشنهادات مختلفی به آبی ها ارائه کردند.

جالب اینجاست که فرهاد مجیدی در پایان هفته آینده به کشور باز می گردد. در مورد بولات ، او بیش از نیمی از آن 14 روز قبل از بازگشت مربی استقلال را از دست می دهد. در همین حال ، برخی از مربیان لیگ برتر در حال مذاکره با بازیکنان مقابل باشگاه و حتی ملاقات با آنها هستند.

252 252

دکمه بازگشت به بالا