استان ها

ضیافت غیردوستانه گل‌گهر از پرسپولیس در سیرجان؛ شاگردان قلعه‌نویی در صدد انتقام از سرخپوشان

هفته سیزدهم لیگ برتر

گلگهر سیرجان و پرسپولیس میزبان مهمترین دیدار هفته چهاردهم لیگ برتر برای کسب مقام اول لیگ برتر هستند.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، تیم های گل گهر سیرجان و پرسپولیس از ساعت 16 فردا مهمترین دیدار هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران را در ورزشگاه شهید سلیمانی برگزار می کنند.

این دیدار بین دو مدعی جدی قهرمانی برگزار می شود که پیش از شروع بازی های هفته چهاردهم از امروز در رده های اول و چهارم جدول قرار دارند. پرسپولیس 26 امتیازی هفته گذشته میزبان پیکان ته جدولی بود اما نمایش هیجان انگیزی از خود نشان نداد و با تساوی 0-0 متوقف شد. از سوی دیگر گلگر که میهمان آلومینیوم اراک بود به دلیل بارش شدید برف و نبود تجهیزات مکانیزه برای مقابله با این پدیده الهی نتوانست در ورزشگاه امام خمینی (ره) با آلومینیوم اراک دیدار کند. دیدار دو تیم که در ورزشگاه های کشورمان برگزار می شد به تعویق افتاد تا شاگردان گالنویی از یک بازی 24 امتیازی شوند.

یحیی گل محمدی در این بازی احساس می کند که یورگن لوکادیا بهترین گلزن تیمش قراردادش را یک طرفه فسخ کرده است و مهاجم هلندی تصمیمی برای بازگشت ندارد. شیخ دیابات همچنان مصدوم است و این مهاجم پیر و اکثرا مصدوم است و این بار دست سرمربی را به طور خلاصه رها کرده است، بنابراین گل محمدی برای بازی با گل گهر باید به حامد پاکدل یا مهدی عبدی تکیه کند. فقط گل رز البته در غیاب لوکادیا و دیاباته در دو بازی اخیر گل محمدی ترجیح داد با امید عالیشاه و مهدی ترابی در ترکیب اصلی گلزنی کند و در نیمه دوم عبدی و پاکدل را وارد زمین کردند و همگی موفق نشدند. گلزنی گل محمدی در روز بازی به مشکل بزرگ پرسپولیس تبدیل شده است.

دو فصل پیش پرسپولیس موفق شد در سیرجان با نتیجه 5 بر صفر سد گل گهر سیرجان را شکست دهد و در 5 بازی اخیر دو تیم، سه بازی با تساوی و دو بازی به سود پرسپولیس به پایان رسیده است، کالنویی پرافتخارترین خواهد بود. تیمی در لیگ برتر که تیمش شکست خورد. باشگاه گل گهر برای رسیدن به این هدف، پاداش ویژه ای را برای عوامل این تیم در نظر گرفته است تا انگیزه ای برای شکست دادن تیمی که تحت الشعاع اتفاقات غیرمنتظره و بعضا قابل پیش بینی قرار می گیرد، داشته باشند.

پرسپولیس نیز برای برتری در این بازی به دنبال کسب 3 امتیاز از دیار کرمان خواهد بود که امید عالیشاه به دلیل مصدومیت از ترکیب احتمالی دور خواهد بود، البته در سیرجان هم در همین استان بازی می کند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا