استان ها

ضیافت افطاری در شیرخوارگاه حلیمه قزوین/ خیرین با فرزندان معنوی خود افطار کردند

به گزارش خبرنگار اجتماعی پرتال پارسی از قزوین؛ بنیاد خیریه راه فرشتگان در بهشت ​​(مهد حلیمه قزوین) امشب میزبان کبیری معاون سیاسی امنیتی استاندار، عباس کاظمی استاندار، دهباشی مدیرکل بهزیستی، فصیحی رامندی حافظ صلح، حقناس و چگینی و کوسیل شهر اعضا و تعدادی از خیرین.

عسگر عاملیان مدیرعامل راه فرشتگان آسمانی گفت: این مکان با حضور کودکان از قداست و معنویت خاصی برخوردار است و خدا را شاکریم که این افتخار را داریم که به این کودکان خدمت کنیم.

image_2022_4_25-23_45_29_841_Zd7

وی گفت: بیشتر هزینه های این کیت توسط مددکاران خیریه پرداخت می شود و ما از نوزادان زیر 18 سال نگهداری می کنیم.

عاملیان افزود: در حال حاضر 127 کودک زیر 18 سال در این مرکز تربیت می شوند و سال گذشته 19 کودک به فرزندخواندگی و 81 کودک به آغوش خانواده بازگشته اند.

image_2022_4_25-23_45_11_116_Sc7

مدیر مهدکودک حلیمه یادآور شد: 287 کودک نیز امدادگر ساکن خانواده هستند.

وی با قدردانی از خدمات ارزنده همکاران موسسه در امر نگهداری از کودکان بی سرپرست گفت: این مجموعه با تلاش فداکارانه 67 نفر اداره می شود که صمیمانه از فرزندان دلبند خود مراقبت می کنند.

image_2022_4_25-23_46_28_254_UPR

ابوالحسن کبیری معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین از داشتن فرزندانی در مهد کودک حلیمه خوشحالم. او دارای مواهب معنوی بسیاری است.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه خیرین زیادی در مدیریت مهدکودک مشارکت دارند و همه کارهای آن به خوبی انجام می شود که مایه رضایت و تشکر است.

کبیری گفت: متولیان امر تربیت و نگهداری از کودکان در مهدکودک مانند والدین خود هستند و آنچه در تربیت فرزندان خود به کار می برند و هر کلمه ای که به آنها یاد می شود برای آنها پاداش معنوی است.

image_2022_4_25-23_46_27_376_fFG

وی افزود: خوش رفتاری، گفتار صحیح، صداقت گفتار و رفتار مؤمنانه از وظایف ارزشمندی است که معلمان و مربیان آموزش می دهند و این دانش اساسی می تواند ضامن آینده شما باشد.

کبیری خاطرنشان کرد: ماهانه 550 میلیون تومان برای این شیرخوارگاه حلیمه هزینه می شود که 450 میلیون آن حقوق نیروها است که خوشبختانه بیشتر آن توسط خیرین پرداخت می شود.

دهباشی پور: سرویس مهدکودک فداکارانه و احساسی است

علی دهباشی پور مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: پرسنل مهدکودک ها برای رفع نیازهای اولیه خود تلاش می کنند تا فرزندانمان بی پول نشوند.

وی افزود: از امروز باید برای آینده آماده شد و در کارهای خیر قدم گذاشت.

image_2022_4_25-23_46_55_537_uSF

مدیرکل بهزیستی استان قزوین یادآور شد: همه شما مانند فرزندان ما هستید و آماده ایم با مشاوره و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با بزرگترها، همه شما را برای زندگی بهتر آماده کنیم.

دهباشی پور بیان کرد: در بین شما افراد مستعد زیادی وجود دارد و شکی نیست که می توانید در مسیر زندگی سربلندی خود، خیر استان و کشور را ایجاد کنید.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا