عمومی

ضعف زیرساخت‌های ورزشی/ میزبانی خیبر در شهرستان‌های اطراف تهران – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش آنلاین ، مسعود عبدی عصر جمعه در سخنانی با بیان اینکه خیبر خرم آباد در لیگ یک برای تیم فوتبال امتیاز می خرید اظهار داشت: در حال حاضر 26 بازیکن در اردوی تیم حضور دارند.

برنامه ریزی برای کسب رتبه یک رقمی در لیگ اول

وی با بیان اینکه بازیکنان خیبر بازیکنان خوب ، جوانی ، با انگیزه و البته با تجربه لیگ هستند ، افزود: علاوه بر سرمربی “امید روانخواه” از مربیان محلی نیز استفاده شد.

مالک باشگاه خیبر خرم آباد ادامه داد: فکر می کنم امسال در لیگ ملی فوتبال رتبه یک رقمی داشته باشیم ، هدف ما تثبیت تیم امسال و تعیین اهداف بزرگ برای سال آینده است.

اطلاعات انتخاب بازیکن

عبدی در مورد انتخاب بازیکنان غیر بومی برای تیم فوتبال خیبر خرم آباد گفت: امروز هیچ ورزش فرامرزی و هیچ رشته استعدادی وجود ندارد. پیدا کردن این خاص جغرافیای خاص نیست ، باشگاه باید جغرافیای استان و همه شهرهای اطراف را در نظر بگیرد ، هیچ نظری وجود نداشت که آقای روان خان بازیکنان را محلی یا غیر محلی می داند ، اما شرایط لازم ما انجام داد

وی افزود: در حال حاضر تیم در لیگ یک 9 تا 10 بازیکن دارد ، ما سه یا چهار بازیکن گوش و حلق و بینی داریم و تیم از خرم آباد و لرستان 9 تا 10 بازیکن دارد.

مالک باشگاه خیبر خرم آباد تأکید کرد که کشیدن خط غیرممکن است ، اما برای ما مهم این است که شخصی که در این تیم بازی می کند همه کارها را برای مبارک خرم آباد و استان لرستان و جغرافیایی که در آن بازی می کند انجام دهد. من هستم.

به خیبر خرم آباد دو امتیاز لیگ تیم اعطا می شود

عبدی افزود: “ما نمی توانیم مربی را محدود كنیم ، درست مثل اینكه بچه های ما در شهرها و تیم های دیگر بازی می كنند ، بچه های شهرهای دیگر نیز در خیبر بازی می كنند.” “ما نمی توانیم باور کنیم که می توانیم در فوتبال حرفه ای سهیم باشیم. تام وجود دارد ، او می تواند هر بازیکنی را انتخاب کند و در پایان ، نتیجه برای ما مهم است.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه امتیازات لیگ بین دو تیم خیبر خرم آباد تغییر خواهد کرد ، اظهار داشت: مشتریان زیادی در این منطقه وجود دارند اما هدف ما دادن امتیاز به باشگاه ریشه دار است.

مشکلات زیرساختی در ورزشگاه خرم آباد

مالک باشگاه خیبر خرم آباد با اشاره به مشکلات زیرساختی زمین فوتبال در لرستان گفت: به دلیل این مشکلات زیرساختی ، خیبر ممکن است نتواند دو بازی اول خود را در خرم آباد انجام دهد.

عبدی با بیان اینکه فدراسیون فوتبال در این زمینه الزاماتی دارد گفت: به نظر می رسد ورزشگاه خرم آباد دارای اتاق های رختکن ، سالن های کنفرانس و مشکلات است. نه ، این کاستی های بزرگی دارد ، اما وظیفه باشگاه نیست که زمین را بهبود بخشد ، اما باشگاه این کار را می کند.

وی گفت این باشگاه 200 میلیون تومان برای بهسازی چمن هزینه خواهد كرد كه این كار یك ماه به طول خواهد انجامید و رختكن های استادیوم و … سازه باید توسط اداره كل ورزش و جوانان بازسازی شود.

استقرار خیبر در شهرهای اطراف تهران

مالک باشگاه خیبر خرم آباد گفت: اگر این اتفاقات از فردا آغاز شود ، خیبر حداقل دو بازی را از دست خواهد داد و از هفته پنجم میزبان خواهد بود.

عبدی افزود: “در همین راستا خیبر میزبان تیم هایی در شهرهای اطراف تهران خواهد بود.”

عبدی در یک کنفرانس خبری گفت: با توجه به اینکه این بازی ها بدون مشارکت تماشاگران انجام می شود ، از صدا و سیمای مرکز لرستان می خواهیم بازی ها را به صورت زنده پخش کنند ، زیرا هر شهروند لورستانی حق بازی با تیم خود را دارد. پخش مستقیم را تماشا کنید.

دکمه بازگشت به بالا