عمومی

صدای پای سرخک در استان تهران/والدین در تزریق واکسن تعلل نکنند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری آنلاین ، گروه استان ها: مدتی است که شایعاتی مبنی بر افزایش بیماری سرخک در تهران به گوش می رسد و برخی پزشکان می گویند علاوه بر اعزام بیماران به بیمارستان های دیگر، کودکان زیادی در تهران به دلیل سرخک تحت درمان هستند. شهرها و استان ها

دوره جوجه کشی چغندر حدود 10-14 روز است

اما در پاسخ به این سوال که سرخک چیست و چه علائمی دارد، آنلاین پزشک شاغل در این زمینه گفت: ، اما همچنان شاهد خطر بزرگی برای کودکان و حتی مرگ هستیم صلح این ویروس در همه جای دنیا وجود دارد.

علیرضا حکمت در تشریح علائم سرخک گفت: دوره نهفته سرخک حدود 10 تا 14 روز طول می کشد و پس از آن تب، سرفه خشک، آبریزش بینی، گلودرد، التهاب چشم و لک وجود دارد. محرمانه ما خواهیم کرد.

وی گفت: سرخک معمولاً با تب خفیف تا متوسط ​​شروع می شود و با سرفه مداوم و گلودرد همراه است.

وی گفت: اکثر افراد مبتلا به سرخک زیر 10 سال سن دارند.

صدای چغندر در استان تهران از 15 فروردین به عنوان یکی از مقاصد مهاجران و غیرایرانی ها و همچنین مدارس بیشتر شنیده می شود. گزارش ها علائم سرخک در کودکان این استان به تحریریه خبرگزاری آنلاین استان تهران رسیده است و از آنجایی که سرخک 5 برابر بیشتر از بیماری عروق بیماری کرونا واگیردار است، توصیه می کنیم در صورت مشاهده علائم مشکوک سریعا به پزشک متخصص مراجعه کنید. و دریافت واکسن سرخک را به تاخیر نیندازید.

سرخک در استان تهران/ والدین در زدن واکسن تردید نکنند

معمولاً تجویز دو دوز واکسن سرخک در 12 و 18 ماهگی کافی است.

متخصص بیماری های عفونی در گفتگو با خبرنگار آنلاین اظهار داشت: ضعف واکسن سرخک در همسایگان به ویژه افغانستان و همچنین شیوع ویروس کرونا و بی توجهی والدین نسبت به واکسن سرخک از دلایل اصلی این بیماری است. افزایش دادن.” در بیماران مبتلا به این بیماری می تواند باشد.

استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: پادزهر خاصی برای سرخک وجود ندارد. واکسن سرخک در کشور ما سه واکسن وجود دارد. گانه «ام. ام. Рاین واکسن ترکیبی علیه سرخک، سرخجه و اوریون است.

حمید عمادی “چند دوز واکسن سرخک نیاز دارم؟” به سوال پاسخ داد وی گفت: معمولاً دو دوز 12 و 18 ماهه کافی است، همچنین افرادی که در معرض خطر بالای بیماری در طول یک اپیدمی هستند ممکن است نیاز به واکسیناسیون اضافی داشته باشند.

وی در پاسخ به سوال بسیاری از والدین درباره واکسن سرخک گفت: واکسن روی کارت واکسن کودکان.ام. ام. Рدر صورت ثبت سرخک، اوریون و سرخجه، والدین نگران نباشند و در معرفی مجدد واکسن شرکت کنند.

بررسی آنلاین نشان می دهد که واکسن کرونا به اندازه کافی در کشور وجود دارد و از والدین می خواهد که برای معرفی این واکسن به فرزندان خود وقت تلف نکنند.

دکمه بازگشت به بالا