جامعه و خانواده

«شکرستان» جدید سراغ بحران آب می‌رود

مسعود صفوی تهیه کننده شکرستان ضمن اعلام آماده پخش چند قسمت از این انیمیشن تلویزیونی از ساخت سریال جدیدی با موضوع بحران آب خبر داد.

صفوی درباره انیمیشن «شکرستان» که چند سالی است از تلویزیون پخش می شود به پرتال پارسی گفت: 52 قسمت آماده پخش داشتیم که تعدادی از آنها در ایام عید قربان و عید قربان پخش شد و بقیه پخش شد در زمستان امسال و در عید نوروز». باد می وزد.

وی افزود: «صبا» برای سریال جدید قرارداد بسته و قرار است 52 قسمت دیگر ساخته شود. سریال جدیدی که در حال نگارش است درباره مصرف آب و بحران کم آبی است.

آیا این تهیه کننده که سال گذشته سریال عروسکی «خط کوچولو» را روی آنتن برد، در ازای صرف هزینه و زمان زیادی برای دکورهای سریال، سریال را ادامه خواهد داد؟ وی گفت: فصل دوم این سریال در نوروز پخش شد و به پایان رسیده است.

صفوی سپس با اعلام اینکه مجموعه عروسک دیگری را بر اساس یکی از آیتم های «شبکه کوچک» ساخته است، افزود: پنج عروسک شامل یک قطعه «مدرسه شبانه» با گوریل انجیر به صورت جداگانه سفارش داده شده و در حال ساخت برای رادیو و رادیو است. . تلویزیون این سریال با نام “شبیه سواری” فیلمبرداری شده است که هر قسمت آن پنج دقیقه است.

صفوی گفت: این مجموعه در مرحله ضبط است و معلوم نیست در کدام کانال پخش شود.

این تهیه کننده شکرستان در پایان درباره ساخت سریال عروسکی در شبکه نمایش خانگی گفت: هر رسانه ای ویژگی های خاص خود را دارد. تعداد مخاطبان تلویزیون بسیار بیشتر از شبکه خانگی است اما از طرفی شبکه خانگی وارد فرهنگ عمومی شده و مورد استقبال خانواده ها قرار گرفته است اما تعداد مشترکان VOD می تواند دو میلیون نفر باشد و سریال های بزرگسال. عموما در این فضا مورد استقبال قرار می گیرند. سریال های کودک در شبکه خانگی کمتر مورد توجه قرار می گیرند، اما باید سعی کنید آن ها را در آنجا هم تماشا کنید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا