ورزش و نشاط

شکایت فوتبال ناشنوایان ایران به استفاده از هندزفری در تیم فرانسه

المپیک ناشنوایان – برزیل

گلایه از استفاده از صدا در فوتبال ایران در تیم فرانسه

پس از شکست تیم ملی فوتبال ایران مقابل فرانسه در مرحله یک چهارم نهایی بازی های المپیک، تیم ایران به حضور چند بازیکن شنونده در این تیم اعتراض کرد.

به گزارش خبرگزاری پرتال پارسی؛ محمدرضا هدری مربی دروازه بان های تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: تعدادی از بازیکنان در بازی یک چهارم نهایی مقابل فرانسه به سرعت به صداها پاسخ دادند.

پیش از آغاز بازی فوتبال بین کامرون و برزیل، چنین مشکلی پیش آمد.

وی در پاسخ به این سوال که به کدام بازیکن تیم ملی فرانسه مشکوک شدید و مقاومت کردید؟ وی گفت: دروازه بان ها و دو بازیکن اصلی تیم با اشاره و اشاره بازیکنان را راهنمایی می کردند. ما بعد از جلسه اعتراض کردیم و منتظر بودیم ببینیم به اعتراضات ما پاسخ می دهند یا خیر.

سرمربی دروازه بانان تیم ملی در پاسخ به این سوال که اگر به شکایت شما پاسخ داده نشود در بازی بعدی کدام تیم به میدان می رود، افزود: بازی بعدی ما پنجمین برد روز پنجشنبه 21 اردیبهشت برابر سنگال خواهد بود. مقام هشتم “. در صورت پیروزی در این تیم برای کسب مقام پنجمی المپیک با برنده دیدار لهستان و ایتالیا رقابت خواهیم کرد.

وی افزود: فصل گذشته در المپیک هشتم شدیم، تلاش کردیم در این مرحله قهرمان شویم اما متاسفانه شرایط آنطور که می خواستیم پیش نرفت. ما تمام بازی های مرحله مقدماتی را بردیم و به صدر تیممان رسیدیم.

هدری در خاتمه درباره میزبانی بازی های المپیک اظهار داشت: رفتار بسیار ضعیف، کیفیت پوشش ضعیف و استانداردهای لازم در قوانین فیفا را نداشت و در کل استقبال ضعیف و غیرقابل تصوری بود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا