ورزش و نشاط

شوک به باشگاه تراکتور/ جدایی «قربان بردیف» و بازگشت به روسیه! – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، چند روز پیش یکی از خبرنگاران روسی گزارش داد که قربان بردیف سرمربی تراکتورسازی ایران مورد توجه باشگاه سوچی روسیه قرار گرفته و درخواست جذب این مربی را کرده است.

حالا خود بردیف با حضور در اردوی تیم «تراکتورسازی» آنتالیا از جدایی اش از باشگاه ایرانی خبر داد و نشریه «تراکتور» نیز مصاحبه ای با این مربی در رسانه ها منتشر کرد.

قربان بردیف پس از بازی دوستانه تراکتورسازی مقابل العداله عربستان به اعضای تیم گفت: در چند روز اخیر بحث بازگشت من به فوتبال روسیه مطرح شده و مذاکراتی با مزاحمت از طرف مقابل انجام شده است. شروع به جدی شدن کرد، بنابراین امروز برای مدیریت جداگانه از تراکتورسازی درخواست دادم و باشگاه را معرفی کردم.

وی با بیان اینکه موضوع «پول» در انتخاب تیم جدید مهم نبود، گفت: تنها به زور و به خاطر نیاز فوتبال روسیه و وظیفه اخلاقی تصمیم گرفتم از تراکتورسازی جدا شوم. من باید به این کشور برگردم. از آقای زنوزی تشکر می کنم که به من پیشنهاد حضور در تراکتور را دادند و در این مدت علاوه بر حمایت از من، همه امکانات و شرایط لازم را فراهم کردند.

وی در ادامه افزود: دوران حضورم در تراکتورسازی باعث شد تا با اعضای تیم، هواداران و مردم ایران بیشتر آشنا شوم. الان با همه شما رابطه دوستانه و صمیمانه ای دارم که نه دستیابی به آن آسان بود و نه پایان دادن به آن.

بردیف در پایان گفت: امیدوارم هیات مدیره و مدیریت باشگاه شرایط من را درک کنند و همچنین امیدوارم بتوانم در آینده به باشگاه تراکتورسازی کمک کنم.

در ادامه این اظهارات مهدی کیانی کاپیتان تراکتورسازی خطاب به قربان بردیف گفت: علیرغم تصمیم مدیران باشگاه در خصوص درخواست جدایی شما، از شما و همکارانتان به نمایندگی از بازیکنان تشکر می کنم. تو برای تراکتور زحمت کشیدی، ما گیمرها با تو خیلی خوش گذشت.

اردوی تراکتورسازی که از 29 آبان ماه در آنتالیا ترکیه آغاز شده بود، امروز 11 آذرماه به پایان می رسد و اعضای تیم فردا به ایران بازمی گردند.

دکمه بازگشت به بالا