استان ها

شناسایی ۶ نفر مبتلا به کرونا در استان چهارمحال و بختیاری

به گزارش خبرگزاری پرتال پارسی استان چهارمحال و بختیاری ، جزایری مدیر افتخاری مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری و معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد ، در تاریخ 23 ژانویه 2016 ، آمار جدید بیماری عروق کرونا قلب در این استان را تشریح کرد:

طی روز گذشته 145 بیمار مشکوک به علائم بالینی بیماری کرونا قلب به کلینیک های سرپایی در استان مراجعه کردند که 42 بیمار به ظن داشتن علائم بیماری در بیمارستان بستری شدند.

در 24 ساعت گذشته ، علاوه بر وضعیت سرپایی ، 6 بیمار بستری در مراکز درمانی با مشکوک به علائم بالینی Covid_19 مورد آزمایش مثبت قرار گرفتند.

در حال حاضر 80 بیمار مثبت مثبت مشکوک به بیماری کرونا قلب در مراکز درمانی استان تحت معالجه هستند که 48 نفر از آنها مثبت هستند و بقیه منتظر نتیجه آزمایش هستند تا بیماری خود را رد یا تأیید کنند.

متأسفانه ، 4 مورد مرگ و میر جدید به دلیل بیماری Covid_19 در استان ثبت شده است و تعداد کل مرگ های ناشی از این بیماری در چهارمحال و بختیار به 730 نفر رسیده است.

در حال حاضر 11 بیمار با وضعیت عمومی جدی و نسبتاً ضعیف در بخش مراقبت های ویژه مراکز درمانی تحت معالجه و مداوا قرار دارند.

48

دکمه بازگشت به بالا