عمومی

شش اثر افسردگی بر زندگی شخصی و کاری

افسردگی مانعی برای رفتن افراد به کار، مدرسه یا دانشگاه است. افسردگی در واقع انرژی و انگیزه را از بین می برد.

به گزارش پرتال پارسی جام جم او نوشت: “افسردگی می تواند سبک زندگی شما را مختل کند و به شما آب زندگی بدهد.” افسردگی روی فردی که زندگی کردن را فراموش می کند تأثیر غیرقابل برگشتی دارد. در صورت بروز عوارض، افراد باید به روان درمانگر مراجعه کنند.

افراد افسرده معمولاً در طول شب نمی خوابند. به همین دلیل در طول روز خواب آلود و خسته هستند. در واقع، افسردگی می تواند منجر به اختلالات خواب شود. افسردگی بر مغز تأثیر می گذارد. یک فرد افسرده معمولاً بدون مراقبت رها می شود و چیزهای زیادی فراموش می کند. افراد افسرده معمولاً از چیزهای خوشایند لذت نمی برند و مدام از زندگی شکایت می کنند. آنها دیدگاه مثبت و امیدوارانه خود را نسبت به زندگی از دست داده اند. افسردگی مانعی برای رفتن افراد به کار، مدرسه یا دانشگاه است. افسردگی در واقع انرژی و انگیزه را از بین می برد. افسردگی می تواند منجر به شکست در یک رابطه یا شکست در یک دوستی شود.

انزوای اجتماعی یکی از اثرات افسردگی بر زندگی است. کاهش عزت نفس نیز یکی از عوارض افسردگی است. افراد افسرده از موقعیت اجتماعی خود ناراضی هستند و احساس بدی دارند. بنابراین می بینید که افسردگی باید هر چه زودتر درمان شود تا زندگی سالمی داشته باشید.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا