ورزش و نشاط

سکوت آجورلو شکست! – پرتال پارسی

به گزارش خبرگزاری اینترنتی؛ مدیرعامل باشگاه مصطفی آژورلو درباره اتفاقات اخیر و روند انتخاب سرمربی جدید پایتخت اظهار داشت: احترام زیادی برای من قائل بودند و از آن قدردانی می کنم.

آجورلو افزود: در طول فصل نشان داده ام که علاقه ای به گفتگو و اظهار نظرهای زیاد در موضوعات مختلف ندارم و سکوت چند روز اخیرم فقط برای گرفتن بهترین تصمیمات بدون مرز بوده است.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص روند انتخاب سرمربی جدید گفت: هدف ما استفاده از یک گزینه مناسب و باکیفیت با قابلیت های بالاست که البته کار سخت و دشواری است. ” در پایان فصل پس از سفر آقای مجیدی به تیم امارات، مذاکراتی با مربیان داخلی و خارجی انجام شد. روند مذاکرات آرام و عاری از هراس و با تمرکز بر حفظ ثبات و آرامش استقلال در فضایی منطقی بود اما در نهایت این مذاکرات هنوز به توافق نرسیده است. باشگاه “استگل” در مذاکرات برای انتخاب سرمربی اصول حرفه ای بودن را کاملا رعایت می کند.

وی ادامه داد: در شرایط فعلی باشگاه استقلال در حال مذاکره با سایر گزینه ها است و در این راستا ضمن تمرکز بر منافع باشگاه فلسفه، تلاش می کنیم مسیر و چشم انداز جدیدی برای مربیگری پیدا کنیم. بیایید اهداف و چشم انداز باشگاه را انتخاب کنیم، قهرمان قدرتمند فصل گذشته، با بازیکنان شایسته و مستعد، استقلال همچنان در آن ها ظاهر خواهد شد و همانطور که هوادارانش انتظار دارند. بر همین اساس انشالله هفته آینده گزینه مورد نظر انتخاب خواهد شد.

مدیرعامل استقلال در پایان گفت: در زمینه نقل و انتقالات نیز مانند فصل گذشته با هوشیاری و هدف عمل خواهیم کرد. به هواداران این اطمینان را می دهم که مانند فصل گذشته در انتخاب مربی و ساختن تیمی قدرتمند برای فصل آینده هوشیار و کوشا خواهیم بود و جای نگرانی نیست. هواداران عزیز به زودی پس از انتخاب سرمربی خبرهای خوشی را خواهید شنید.

بیشتر بخوانید:

دکمه بازگشت به بالا