عمومی

سرعت لاک‌پشتی تعریض جاده «بابازید» – «سیمره» – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری آنلاین – گروهی از استان ها: از جاده قدیم هورام آباد – پلدختر – اندیمشک پلدختر – جاده اسلام آباد و سه جاده زانو – پل سیمورنمادها هر کدام با توجه به موقعیت مکانی خود به نقطه حمل و نقل خود می رسند پیوست ها او به یک نفتکش عراقی و ایرانی تبدیل شد.

جابجایی روزانه 2000 تریلر تانکر نفتکش در جاده بابازید – سیمره

این روند تعریض محورها و چرخش آنهاست چهار راه فرکانس تصادفات جاده ای را دو برابر کرده است که با افزایش حرکت وسایل نقلیه سبک و سنگین در بزرگراه ترانزیتی در غرب و جنوب کشور به یک مشکل غیرقابل حل تبدیل شده است. کودشت دختر بود

علی رغم شروع کار پروژه چهار راه روند تعریض این جاده ها به دلیل کمبود بودجه در این محورها کند است.

مقامات همچنین می گویند که روزانه حدود 2300 تریلر نفتکش عراقی بر روی محور حرکت می کنند. بابازید به سیمور آنها به جز آسیب به جاده های لرستان و تصادفات ، با وسایل نقلیه بی فایده رانندگی می کنند.

در صورت تأمین اعتبار ، افتتاح 18 کیلومتر از پروژه

وحید کرم الهی ، مدیر کل راهداری و شهرسازی در لورستان ، درباره این پروژه اظهار داشت: ”شرکت زیرساخت ساخت و ساز و ساخت کشور از 18 میلیارد کیلومتر از این پروژه راه سازی از وام هایی که به ما داده شده ، پیمانکار بوده است. انتخاب شد.

گسترش سرعت لاک پشت در جاده

وی گفت: 83 میلیارد تومان قرارداد برای این مبلغ منعقد شده است.

مدیرکل راهداری و شهرسازی لرستان ادامه داد: چهارمین عملیات در مورد وام دو ساله سر راست این کار برای 18 کیلومتر انجام می شود.

نیاز به تسریع در اتمام پروژه

حجت الاسلام محمدرضا ، معاون مردم کودشت و نمادها وی در همین رابطه خطاب به مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات چهار راه سه طرفه بابازید – پل سیمور سه جاده 11 کیلومتری بابازید به نمادها در حال دویدن

گسترش سرعت لاک پشت در جاده

وی گفت: پروژه 18 کیلومتری در دستور کار است.

نماینده مردم کودشت و نمادها وی در مجلس شورای اسلامی افزود: امیدواریم این پروژه در اسرع وقت توسط متولیان به اتمام رسیده و مورد تردد قرار گیرد.

دکمه بازگشت به بالا