عمومی

سبک قدیمی سوخت‌گیری را فراموش کنید

حمل و نقل تاج در پمپ بنزین آسان است ، زیرا بسیاری از افراد وجود دارند که نمی توانند دست خود را به طور مرتب در طول روز بشویند. مشاوره پزشکی برای وضعیت کامل: هیچ یک از رانندگان و دارندگان وسیله نقلیه نباید با این محیط در تماس باشند و کارت بانکی نباید در اختیار شخص مسئول پمپ بنزین قرار گیرد.

به گزارش پرتال پارسی ، این روزنامه ساعت هفت صبح وی نوشت: “یكی از مناطق پرخطر برای كورو ویروس ، پمپ بنزین است.” در شهر کرونا ، جایی که تابستان امسال میزان ترافیک خودروهای شخصی بسیار بالاتری داریم ، در معرض خطر انتشار ویروس Corona هستیم. متأسفانه ، عقایدی از قبیل “ما هنوز تاج دریافت نکرده ایم ، آن را نمی گیریم” شنیده می شود ، و این دلیل قانع کننده ای برای نادیده گرفتن پروتکل های بهداشتی و به خطر انداختن جان خانواده ها و هموطنان نیست. بیمارانی که از بیماری کرون زنده مانده اند ، بعد از 2-3 ماه دوباره در معرض ویروس قرار می گیرند.

حمل تاج به راحتی در پمپ بنزین ها قابل حمل است ، زیرا بسیاری از افراد وجود دارند که در طول روز مرتباً دست خود را شسته نمی کنند. مشاوره پزشکی برای وضعیت کامل: هیچ یک از رانندگان و دارندگان وسیله نقلیه نباید با این محیط در تماس باشند و کارت بانکی نباید در اختیار شخص مسئول پمپ بنزین قرار گیرد. حالا باید کارتها را ضد عفونی کنید و به هیچ اشیاء در آن محیط دست نزنید. فقط در این صورت این رسانه از زنجیره انتقال تاج خارج می شود و دیگر نقشی در شیوع یا گسترش ویروس نخواهد داشت. استفاده از مواد ضد عفونی کننده با الکل زیاد در این محیط امکان پذیر نیست ، زیرا خود پمپ بنزین ها نسبت به مواد قابل اشتعال و قابل احتراق بسیار حساس هستند. بنابراین استفاده بیش از حد از اسپری های الکلی در این مناطق خطر آتش سوزی را افزایش می دهد.

اگر نیاز به سوخت گیری زیاد دارید ، سبک قدیمی سوخت را فراموش کنید و با توجه به شرایط فعلی سبک جدید را دنبال کنید:

1. دستکش و ماسک یکبار مصرف را بردارید.

. مخزن و نازل پمپ بنزین را با مواد ضد عفونی کننده غیر الکلی تمیز کنید.

3. سوخت گیری.

4- مخزن و نازل را دو بار با محلول ضد عفونی کننده غیر الکلی تمیز کنید.

5- از کارت بانکی به جای وجه استفاده کنید.

6. خمیردندان را به نصف برش دهید تا رمز کارت را در دستگاه وارد کنید.

7. قبل از ورود به اتومبیل ، دستکش ، ماسک و خمیردندان را دور بریزید.

8- هنگام سوار شدن به خودرو ، قبل از شروع کار ، دستان خود را ضد عفونی کنید. در این حالت ، استفاده از مواد ضد عفونی کننده الکلی نامحدود است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا