جامعه و خانواده

ساماندهی خبرنگاران از اوجب واجبات است/ همه مدیران باید پاسخگوی خبرنگاران باشند

پرتال پارسی/ گلستان فرماندار گلستان با بیان اینکه خبرنگاران و اصحاب رسانه باید رسانه را ترک کنند گفت: ساماندهی هر چه سریعتر خبرنگاران شرط است.

علی محمد زنگنه عصر امروز (جمعه 7 مردادماه) در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار که در دانشگاه گنبدکاووس برگزار شد، با بیان اینکه برای تنویر روحیه عمومی و آگاه سازی مردم باید دو شاخص صداقت در گزارش و اعتدال وجود داشته باشد، گفت: باید در این راستا به مردم توجه کنیم. دستور کار رسانه ای

وی با بیان اینکه رسانه ها باید از بزرگ نمایی حوادث کوچک پرهیز کنند و از بزرگ جلوه دادن حوادث کوچک جلوگیری کنند، افزود: رسانه ها باید بدون جانبداری و قضاوت اخبار را به خوانندگان برسانند و مردم خودشان تصمیم بگیرند و قضاوت کنند.

فرماندار گلستان خواستار انتشار منشور اخلاق کاری در حوزه رسانه و روزنامه نگاری استان گلستان شد و گفت: مراجع ذیصلاح مختلف مرتبط با رسانه ها باید از این منظر به این موضوع توجه کنند.

زنگنه با بیان اینکه همه مدیران باید پاسخگوی خبرنگاران باشند، گفت: نمایندگان ما هر ماه با خبرنگاران نشست خبری برگزار می کنند، قرار شد من نشست خبری با خبرنگاران برگزار کنم، خبرنگاران پاسخگو باشند.

وی با اشاره به اینکه برخی خبرنگاران خبرنگاران و رسانه های قلابی هستند، خاطرنشان کرد: این افراد باید از جمع کارگران صادق حذف شوند چرا که فضای رسانه را با تهمت، تهمت و اقدامات غیرکارشناسی آلوده می کنند.

فرماندار گلستان ساماندهی هر چه سریعتر خبرنگاران را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد: برخی از فعالان این حوزه رسانه ای نیستند و در قالب فضای مجازی و کانال های ناشناس فعالیت می کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا