عمومی

زیرساخت‌های آموزشی و درمانی در خارگ تقویت می‌شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش آنلاین، صالح رحیمی سه شنبه شب با روسای ستاد در این جزیره دیدار کرد. خرگ گفت جزیره خرگ برای استان های بوشهر و علی بخصوص شهر بوشهر از اهمیت ویژه ای برخوردار است آه تو این.

وی افزود: سیستم سرمایشی مدارس جزیره خرگ به روز شده و شش دستگاه تهویه مطبوع ارائه خواهد شد خرگ تقسیم خواهد شد. در راستای ساخت مدرسه شهید مطهری جلسه ای در منطقه تشکیل شد خرگ بین ستاد مدرسه بوشهر و پتروشیمی خرگ برگزار شد.

استاندار بوشهر تصریح کرد: در زمینه طرح های صیادی در جزیره خرگ با هماهنگی شیلات استان بوشهر به زودی مکاتبه ای با مدیران ارشد شیلات کشور برای تسریع در اجرای این طرح انجام خواهیم داد.

رحیمی خاطرنشان کرد: مردم بردبار جزیره در زمینه تردد دریایی خرگ با هم افزایی و نزدیک شدن نمایندگان شهرهای بوشهر، ژنو و دیلم، مقامات ارشد وزارت نفت و همچنین مقامات ارشد استان بوشهر، امکان تردد دریایی در این جزیره بسیار خوب گرفته شد. خرگ افزایش.

استاندار بوشهر گفت: تجهیزات دندانپزشکی این جزیره خرگ هفته آینده وارد جزیره می شود و بین دهان و دندان جزیره قرار می گیرد. در زمینه ارجاع بیمار خارش این موضوع هفته آینده با مراجع ذیصلاح در میان گذاشته خواهد شد.

رحیمی افزود: ساکنین عزیز جزیره خرگ می توانند در طرح ملی مسکن در شهر ملی خانه بگیرند که در رابطه با آن هفته آینده در سطح جزیره اطلاع رسانی خواهد شد. همچنین دو میلیارد ریال نیز برای ساخت مسکن در این جزیره اختصاص می یابد.

استاندار بوشهر در خاتمه یادآور شد: خدمت به مردم بردبار جزیره در راس خدمتگزاران شما در دولت سیزدهم قرار دارد و تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات جزیره به کار خواهد گرفت. خرگ ما اهمیت میدهیم.

دکمه بازگشت به بالا