عمومی

زرنگی تاج با آوردن کی‌روش

مهدی تاج با همه قیافه هایش بار دیگر رئیس فدراسیون فوتبال شد و زمام فوتبال ایران را در دست گرفت. او در وعده های قبل از انتخابات گفته بود که برمی گردم و اکنون به وعده خود عمل می کند.

تاج با کی روش به توافق رسیده و حتی شایعه شده که حکم اخراج اسکوچیچ را امضا کرده است تا سرمربی کروات بتواند جام جهانی را از خانه تماشا کند.

تاج با این انتخاب دو هدف مهم دارد.

کارلوس کی روش یکی از مربیان معروف خارجی در ایران است. او 8 سال سرمربی تیم ملی بوده و با ایران در جام جهانی نتایج خوبی کسب کرده و تنها به ژاپن در آسیا باخته است. قبل از کی روش; برانکو دیگر مربی معروف خارجی ایران بود که نتایج عالی او با پرسپولیس دل میلیون ها هوادار این تیم را به دست آورد. اما از سوی دیگر تفاوت کی روش و برونکو دو قطبی را در فوتبال ایران ایجاد کرده است. در آن زمان باید طرفدار کی روش یا برونکو بودید.

آن زمان هم هواداران افراطی برونکو مقابل تیم ملی بودند و انتظار شکست تیم کیروش را داشتند.

مهدی به خاطر ماجرای تاج ویلموتس و قرارداد با این مربی و اتفاقات پیش آمده طرفدار نیست اما با آوردن کی روش هوادارانش پشت سر او خواهند بود و می تواند تایید آنها را جلب کند. کارهایی که می خواهد انجام دهد

از طرفی این روزها با حضور مجدد تاج در اتحادیه فوتبال همه به او بسته شده اند اما حضور کیروش در تیم ملی و صحبت های این مربی شاید شماره یک را تحت الشعاع قرار دهد. مراقب مرد فدراسیون فوتبال و مرد پرتغالی باشید.

256 256

دکمه بازگشت به بالا