استان ها

زائران اربعین از پیرانشهر به ارومیه و تبریز منتقل می‌شوند

زائران اربعین از پیرانشهر به ارومیه و تبریز منتقل می شوند

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر فراهم شدن شرایط لازم برای زائران در مسیر برگشت گفت: اتوبوس هایی در کارخانه قند پیرانشهر برای انتقال زائران به ارومیه و تبریز مستقر شده است.

به گزارش خبرگزاری پرتال پارسی از آذربایجان غربیرضا ابراهیمی افزود: زائرانی که از این مرز وارد کشور می شوند به صورت رایگان به کارخانه قند پیرانشهر منتقل می شوند که خودروها در یک وانت یا مینی بوس موجود در این مرز پارک می شوند.

وی افزود: پس از آن بازدیدکنندگانی که خودروی شخصی ندارند با اتوبوس های مستقر در کارخانه قند پیرانشهر به دو مقصد تبریز و ارومیه منتقل می شوند.

ابراهیمی ادامه داد: از روز پنجشنبه ورود زائران اباعبدالله الحسین (علیه السلام) در مرز تمرچین بیشتر از خروج بوده است، البته زیرساخت های لازم برای این زائران بازگشته در تمرچین به طور کامل فراهم شده است.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه برای کاهش مشکلات زائران در مسیر بازگشت از مرز تمرچین اقداماتی انجام شده است، گفت: زائران از سامرا و کاظمین می توانند به حسینیه مراجعه کنند. بغداد، انتظار می رود که آنها با وسایل نقلیه عمومی به اربیل و سپس به مرزهای حاج عمران و تمرچین منتقل شوند.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتایج 0 تصویب و رای گیری 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا