ورزش و نشاط

روابط پکن و مسکو به شکلی تغییرناپذیر تضمین شده است

رئیس جمهور چین:

رئیس جمهور چین امروز (چهارشنبه) در دیدار با نایب رئیس شورای امنیت روسیه خاطرنشان کرد که کشورش آمادگی برقراری روابط خوب و همکاری نزدیک با روسیه در راستای حکمرانی عادلانه جهان را دارد.

به گزارش گروه جهان خبرگزاری آنا، رئیس جمهور چین امروز (چهارشنبه) در دیدار با نایب رئیس شورای امنیت روسیه خاطرنشان کرد که کشورش آمادگی برقراری روابط خوب و همکاری نزدیک با روسیه در راستای حکمرانی عادلانه را دارد. جهان. .

به گزارش تلویزیون مرکزی چین، شی جین پینگ، رئیس جمهوری خلق چین امروز در دیدار با دیمیتری مدودف، رئیس حزب روسیه متحد در پکن گفت: طرف چینی آمادگی برقراری روابط خوب و مستمر با روسیه را دارد. بهبود روابط دوجانبه بین دو کشور عصر جدید. چین آماده کمک به روسیه برای اجرای حکمرانی جهانی منطقی تر و عادلانه تر است.

به گفته رئیس جمهور چین، در 10 سال گذشته روابط چین و روسیه به دلیل تغییرات در شرایط بین المللی تحت آزمون های بسیاری قرار گرفته است.

وی همچنین گفت: پکن و مسکو توسعه هماهنگ و پایدار همکاری های دوجانبه را در سطح بالایی تضمین کرده اند.

شی جین پینگ ادامه داد: ایجاد یک مشارکت راهبردی جامع بین چین و روسیه در دوره جدید، انتخابی بود که دو کشور با در نظر گرفتن ویژگی های منحصر به فرد ملی و منافع استراتژیک بلندمدت آن ها انجام دادند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا