استان ها

رفع مشکلات اقتصادی و تولیدی راهبرد اصلی دانشگاه آزاد اسلامی است

خبرنگار خبرگزاری آنا در رشت گزارش داد که محمدمهدی فداکار در سی و چهارمین جلسه دانشگاه آزادی اسلامی در گیلان که در سالن اجتماعات دانشگاه آزادی اسلامی رشت با حضور روسای دانشگاه برگزار شد ، به فرمایش مقام معظم رهبری اشاره کرد. وی با بیان اینکه حل مشکلات اقتصادی و صنعتی کشور راهبرد اصلی دانشگاه آزاد اسلامی است ، گفت: “هر کجا که هستید ، جمهوری اسلامی را مرکز دنیا بدانید و بدانید که همه چیز به خود شما بستگی دارد.”

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلام گفت: “همه ما معلم و مربی هستیم و این وظیفه و ارزش انبیاست.”

فداکار با بیان اینکه دانش آموزان در دست ما هستند و باید از دانش آموزان به درستی مراقبت و مراقبت شوند ، گفت: دانش آموزان مانند فرزندان ما هستند و باید به آنها کمک کنیم و به آنها وقت بدهیم.

محمد دوستار ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گیلان نیز در مورد توهین پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) از سوی نشریه فرانسوی صحبت کرد که بار دیگر نفرت سرسختانه نهادهای سیاسی و فرهنگی در جهان غرب را برملا کرد. وی گفت: “بدون شک انگیزه دولت های استکباری برای انجام این کار انحراف ذهن ملت های اسلامی و دولت ها از نقشه های شیطانی است که برای منطقه در نقش برخی از شیوخ استکبار و حاکمان دست نشانده جهان دارند.”

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی رشت با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی باید در پیشرفت علمی و گسترش فضای انقلابی فعال باشد گفت: دانشگاه آزاد اسلام باید به عنوان دانشگاه انقلابی و اسلامی به اهداف مهم خود ادامه دهد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با تأکید بر اینکه سخت افزار و نرم افزار برای حفظ یکپارچگی دانشگاه در حال تغییر است ، بر حفظ عزت ، یکپارچگی و ماهیت دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد.

دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان گفت: باید با یک برنامه ریزی واحد و یکپارچه و ساختار مناسب به سراغ اجرای آرمان های دانشگاه آزاد اسلامی برویم.

انتهای پیام / 4062 /

دکمه بازگشت به بالا