جامعه و خانواده

رئیس سازمان زندان ها : کاهش هزینه های زندانبانی با توسعه مددکاری اجتماعی ضروری است

رئیس سازمان زندان در پیام خود به جامعه مددکاران اجتماعی به ویژه افرادی که در زندان ها کار می کنند تبریک گفت.

به گزارش پرتال پارسی ، به نقل از بانک اطلاعات سازمان زندان ها و اقدامات امنیتی و آموزشی کشور ، محمدمهدی هاد محمدی این روز مددکار اجتماعی را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

به نام خدا ”

همکاران زحمتکش ، دستیاران مهربان در سازمان زندان ها و فعالیت های امنیتی و آموزشی کشور ، تسکین درد و رنج رنج ها و سلام و درود بر شما در روز تأسیس امیرالمومنین به حرفه شما تبدیل شده است. امام علی! (ع) شما بدون نگرانی از رنج زندانیان و خانواده های آنها ، اولین مددکار هستید.

امروز ، مددکاران اجتماعی این سازمان تلاش می کنند تا محکومان و خانواده های آنها بتوانند به موضوعات بپردازند و یک رویکرد جامع را با تمرکز بر نقش های پشتیبانی ، توانمند سازی ، واسطه گری ، آموزش ، رهبری و مشاوره در حرفه مددکاری اجتماعی انجام دهند. موضوعات اجتماعی. اتخاذ و اتخاذ رویکردهای جدید در زمینه مددکاری اجتماعی به توسعه یک سبک زندگی سالم و ارتقا satisfaction سطح رضایت آنها در دوره پس از آزادی کمک می کند.

در همین راستا ، تبریک میلاد با تقوی حضرت علی (ع) که در کشور ما “روز مددکاری اجتماعی” نامیده می شود ؛ من معتقدم که توسعه کار اجتماعی حرفه ای و بهبود عملکرد آن می تواند هزینه های مادی و معنوی سیستم زندان های کشور را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. از این رو عزیزان به بهانه کمک به خورشید ، قدردانی از تلاشهای بی وقفه و خستگی ناپذیر شما و ابراز سپاس صمیمانه همچنین هدیه ای فوق العاده دریافت خواهید کرد.

محمد مهدی حاج محمدی

رئیس اداره زندان ها و اقدامات امنیتی و تربیتی کشور “

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا