استان ها

دلیل افزایش شکاف بین نسل ها در کشور عدم آگاهی بخشی است

به گزارش خبرگزاری پرتال پارسی، فریدون بندری شهردار بندرماهشهر گفت: یکی از ایام و ایام تاریخی خداوند متعال در تقویم کشور و نظام عزیز اسلامی ما سیزدهم آبان ماه است که در آن سه روز تاریخی و سرنوشت ساز. اتفاقاتی رخ داد ما سه چهره زشت استکبار جهانی را می بینیم و باید از این فرصت و یوم الله برای تبیین و محتواسازی، حقایق استکبار جهانی و نظام سلطه و همچنین اهداف انقلاب اسلامی برای جوانان امروز استفاده کنیم. نسل.

وی در ادامه گفت: متأسفانه در سال های گذشته به این موضوع توجه خاصی نمی شد و امروز می بینیم که این نسل بعضاً دچار سؤالاتی می شود و باید به حرف آنها گوش داد تا دشمنان نظام اسلامی از منافع آنها سوء استفاده نکنند. . در مورد شکاف بین نسل های ما

شهردار بندر ماهشهر در ادامه سخنان خود در این زمینه گفت: نسل جوان ما امروز موتور محرکه گام دوم انقلاب اسلامی است و می طلبد که رؤسای نهادهای ذیربط به جای ایجاد اردوهای مختلف و تولید محصولات وارد میدان شوند. برای توضیح مطالب و کارکردها و علل برخی مشکلات. ، برای کاهش این شکاف موجود.

یکی از کارمندان ارشد کشوری بندرماهشهر در پایان گفت: از تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان، دستگاه های دولتی و غیردولتی و صنایع به همراه اداره آموزش و پرورش تقاضا دارم با همه تلاش خود یوم الله 13 آبان را جشن بگیرند. روز آموزش و پرورش با شکوه هرچه بیشتر برگزار شد دانش آموزان در هفته بسیج دانش آموزی و روز مبارزه با استکبار شرکت کردند و مراسم رژه 22 آبان ساعت 10:30 برگزار می شود و محل برگزاری و برنامه های آن اعلام می شود. شورای شهر بندرماهشهر برای ترویج اسلام به عموم مردم.

46

دکمه بازگشت به بالا