استان ها

دفاع مقدس ماندگارترین صفحه تاریخ انقلاب اسلامی است

به گزارش کانال پرتال پارسی از مازندران، به مناسبت چهل و دومین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس، مراسم تجلیل از پیشکسوتان نیروهای مسلح امروز با موضوع «نبرد» در سالن «کاخ ساری» برگزار شد. نیروهای مسلح.

سردار «عبدالله ملکی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس منبع شناخت و شناخت دین و تجلی آن است. زنده ترین و جاودانه ترین صفحات تاریخ انقلاب اسلامی.

این مسئول با بیان اینکه رزمندگان اسلام به مدد عاشورا حماسه های بی نظیری در جبهه سفید علیه باطل آفریدند افزود: شهدا ثروت گرانبها و ارزشمند و جاودانه انقلاب هستند و یاد و خاطره آنها وظیفه ماست. .

سردار مالکی با بیان اینکه هشت سال دفاع مقدس صحنه ارزش ها و اعتقادات دینی بود، تصریح کرد: امروز در جهاد تبیین که یکی از مهم ترین مطالبات رهبر معظم انقلاب است، ما را به عنوان صحنه ای از ارزش ها و اعتقادات دینی دانست. موظف به تحویل آن هستند. آن حماسه ها برای جوانان است.

وی تاکید کرد: امروز جانبازان دفاع مقدس راوی ناگفته های جنگ و سرگذشت فرزندان این ملت در هشت سال دفاع مقدس هستند و نمونه مقاومت و ایثار هستند. لزوم احترام و تکریم این اسطوره های جهاد و مقاومت.

مدیرکل حفظ آثار باستانی و اعلام ارزش های حراست منطقه مازندران با اشاره به اغتشاشات اخیر گفت: 43 سال است که دشمن به شکل های مختلف در عرصه های مختلف رعب و وحشت را در دل مردم ایران ایجاد می کند. استکبار جهانی بداند که مردم ایران متدین، نجیب و «امت امام حسین هستند» و در دفاع از ارزش‌های ناب اسلامی مقاومت می‌کنند.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه مقاومت رمز پیروزی ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس است، گفت: رزمندگان اسلام در خط مقدم مقاومت در برابر داعش و با رشادت های شهدای مدافع حرم ایستادند. . و سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی که در رأس آن شهید شد در این میدان هم پیروز شدند و امروز هم در میدان پیروز خواهند شد.

46

دکمه بازگشت به بالا