عمومی

دغدغه‌ها یا مطالبات این روزهای دانشجویان چیست؟

در آستانه 16 آذر و در آستانه روز دانشجو ، خبرگزاری دانشجویان ایران این فرصت را به دانشجویان داد تا نظرات خود را در مورد مسائل مربوط به تحصیلات دانشگاهی و اتحادیه های صنفی و محل تحصیل خود بیان کنند ، در حالی که پرتال پارسی رسانه ای است که آنها را از مسئولان آموزش عالی کشور می طلبد. .

به گزارش پرتال پارسی ظهور تاج امسال شرایط ویژه ای را برای کشور ایجاد کرده است و بنابراین برای دانشجویان ، همه ما شرایط زندگی را تجربه کرده ایم.

دانش آموزان ، مانند سایر افراد در کشور ، به دلیل شیوع اپیدمی کوید -19 اکنون سبک جدیدی را تجربه می کنند. شیوه زندگی دانش آموزان به جای حضور در کلاسها و رفتن به دانشگاه ؛ آنها کاملاً به یک خانه تبدیل شده اند و در خانه با حداقل زیرساخت های لازم و یا بعضاً در دانشگاه به تنهایی و با گذراندن دوره کرون در خانه بوده اند و هنوز هم با شرایط کرون دست و پنجه نرم می کنند.

در حالی که مسئولان آموزش عالی در ماه های اخیر موضوع آموزش آنلاین را جدی گرفته اند ، برخی نقاط ضعف همچنان پابرجا بوده و دانشجویان با مشکلات زیادی روبرو بوده اند و ادامه وضعیت عروق کرونا و عدم حضور دانشجویان در دانشگاه ها ، مشکلات صنفی و آموزشی بسیاری را به دنبال داشته است. دانش آموزان از صفحه رایانه و تلفن های همراه خود عقب می مانند.

اکنون ما در آستانه شانزدهم آذر و روز دانشجو هستیم و دانشگاه ها ، اگر عنصر اصلی آنها نباشد ، دانشجویان (منظور حضور فیزیکی دانشجویان در دانشگاه ها) روزهای آرام را در گوشه و کنار شهرها سپری می کنند ، ما تصمیم گرفتیم ، به ویژه ، نقاط قوت و ضعف را در نظر بگیرید ، که گاهی اوقات دانش آموزان را آزار می دهد و به دلیل تکثیر عروق کرونا در دسترس نیستند.

اگرچه خبرگزاری پرتال پارسی این دانشگاه در طول سال نیاز دانشجویان سراسر کشور را برآورده می کند ، اما این بار در آستانه روز دانشجو قصد دارد یک ارتباط مستقیم و نزدیک بین دانشجویان و مسئولان آموزش عالی برقرار کند.

بنابراین ، با تبریک این روز بزرگ به همه دانشجویان و دانشگاهیان ایرانی ، از همه آنها می خواهیم که دیدگاه ها ، امیدها و پیشنهادات خود را در مورد مسائل آموزشی ، تخصصی ، فرهنگی و رفاهی دانشگاه های خود به روشنی و صریح بیان کنند. و البته در قسمت نظرات زیر ، بدون توهین یا تهمت به شخص مسئول یا مسئول ، آنها باید همین خبر را گزارش دهند ، بنابراین پرتال پارسی می تواند براساس مأموریت خود ، آنها را از مقامات مربوطه رصد کند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا