عمومی

دعای عرفه در نقاط مختلف لامرد برپا شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، نهم ز بحث و جدل این روز که به روز عرفات معروف است، روزی است که زائران بیت الله احرام از مکه به صحرای عرفات می آیند و نماز می خوانند.

دعای غدیر لامرد نیز مانند سال های گذشته در مدح ذاکر اللّه حاج رضا ایزدی، مداح حضرت معصومه (س) است.ج) میزبان میهمانان روز عرفات از شهر مقدس قم، مناطق مرکزی شهرستان لامرد و همچنین مراسم روز عرفات در حسینیه مزار شهدای گمنام شهر لامرد بود. اعظم حضرت زینب(س)ج)گلزار شهدایی کهورگلزار شهدای مرکزی، گلزار شهدای حج و بسیاری از مساجد و…

حج امام حسینآ) عمل مهم دیگری که برای این روز و سنت معرفی شده این است که هرکس در این روز در کربلا نباشد می تواند از راه دور به زیارت پیامبر اکرم (ص) بپردازد.

حجت الاسلام حبیب باقری رئیس اداره تبلیغات اسلامی لامرد در گفتگو با خبرنگار آنلاین گفت: عرفه با امام حسین تماس می گیرد و وعده می دهد.آ) و خود را به خدا و جایگاه خدا را به خود معرفی کند – قدر آن را بداند و مقام خدا را به خوبی درک کند.

وی توضیح داد: مدتی از شب قدر گذشته است و تجدید نظر و ارتباط مستقیم با خدا بود و گناهان در شب قدر بخشیده شد و خداوند در عرفات گناهان را نبخشید. شاید متاسف.

دکمه بازگشت به بالا