عمومی

دشمن به دنبال یک جنگ شناختی برای جداکردن نسل جوان از واقعیات هاست – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، اسماعیل زارعی کوشا روز شنبه در اجرای اقتدار بسیج در سنندج اظهار داشت: بسیج به عنوان نهاد مقدسی تأسیس شد که در اولین ماه های پیروزی انقلاب، دیدگاه حکیمانه امام راحل را دریافت کرد. در کشور و در همه عرصه ها نقش دارد

وی افزود: مردمی در گذشته و در همه اعصار ستم شاهی غفلت کردند اما این نهاد مقدس در طول عمر برکت خود در همه عرصه ها سرآمد و سرآمد بود.

استاندار کردستان گفت: اوج آن را در دفاع مقدس شاهد بودیم که به عنوان یکی از برجسته ترین دوران در کتاب افتخار ایران اسلامی برای همیشه در تاریخ ماندگار خواهد بود.

زارعی کوشا افزود: امروز اشرار و دشمنان به نقاط قوت مردم و انقلاب حمله جدی کردند. است.

وی گفت: در ماه های اخیر با جریان سنگین اطلاعات و برنامه ریزی از پیش تعیین شده برای به چالش کشیدن ملت ایران و نظام اسلامی مواجه بوده ایم که در همه زمینه ها در حال پیشرفت است.

استاندار کردستان تصریح کرد: یکی از ویژگی های مهم اتفاقات اخیر از قبل برنامه ریزی شده و قرار است در هفته های ابتدایی سال تحصیلی اجرا شود و پس از فوت مهسا امینی از این پلت فرم سوء استفاده شد، به طوری که چند هفته پیش یک حمله سنگین رسانه ای و اقدامات شبکه های صهیونیستی و سعودی آغاز شد.

زارعی کوشا افزود: هرگاه در هر کجای دنیا یک جریان سیاسی و مردمی شکل می گیرد بر اساس یک هدف است، اما آنچه در کشور ما در چند ماه اخیر رخ داد یک حرکت اجتماعی نبود، بلکه یک توطئه و تبلیغات رسانه ای بود. افکار عمومی ناشی از خلاء نهادهای فرهنگی. و قلدری اجتماعی

وب خاطرنشان کرد: اگر به شعارها و مطالبات رسانه های مخالف نگاه کنیم، به تناقضات زیادی پی می بریم، چرا که جنبش های اجتماعی در ایران یا باید وجهه ملی داشته باشند یا اسلامی، اما در رویدادهای اخیر همه ارزش های ملی و اسلامی وجود دارد. مورد حمله و بی احترامی قرار گرفته اند. .

استاندار کردستان گفت: دشمنان با کشتار، تخریب و تهدید آتش را دنبال می کنند. نسخه نگه داشتن آتش شورش و هرج و مرج در کشور.

زارعی کوشا افزود: او حملات گسترده ای را علیه بازرگانان کردستان انجام داد است و ضرر مالی هنگفتی به کسب و کار استان وارد کرد است.

وی تصریح کرد: چرا اساتید و اساتید دانشگاه و نخبگان ما باید تحت تأثیر این توطئه های رسانه ای دشمنان قرار گیرند؟

استاندار کردستان تاکید کرد: گروه های وابسته شیطان صفت هستند آه تو کسانی که مدعی حمایت از ملت کرد هستند، چندین سال از تهاجم می گذرد داعش این اتفاق برای کردهای عراق نیفتاد، تاریخ ثابت می کند که خود این گروه ها پنهان شدند و به کمک مردم نیامدند.

وی افزود: چه کسانی بیش از 500 زن کرد را به فجیع ترین شکل به شهادت رساندند؟

زارعی کوشا: امروز دشمن می داند که جمهوری اسلامی ایران در اوج قدرت و جایگاه خود است. بین المللی و این یک نیروی نظامی است، اما به دنبال یک جنگ ایدئولوژیک و یک حرکت رادیکال است تا نسل جوان را از واقعیت کشور جدا کند.

وی خاطرنشان کرد: دشمن به دنبال جنگ دانش و ادراک است تا جوانان ما نسبت به آنچه در جامعه می گذرد سوءتفاهم کنند.

دکمه بازگشت به بالا