عمومی

دشمن بارها بصیرت ملت ایران را آزموده است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سردار غلامحسین محمدی شامگاه چهارشنبه در دیدار با بسیجیان و ایثارگران در مشگین شهر اظهار داشت: دشمن دوازده بار تلاش کرده است تا بصیرت، زمان و هوشیاری مردم ایران را در حوادث و مناسبات اخیر محک بزند. اما نمی داند که امتحانش را پس داده است.» این رفتار اشتباه است.

وی تصریح کرد: دشمن در فتنه های اخیر سعی کرد در جنگ متحدانه و تربیتی خود علیه ملت ایران گامی منافقانه بردارد، به ویژه جوانان و جوانان را نسبت به آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی بی اعتماد کند. – حركت وجهي و تحريك اقشار مختلف جامعه كه در يك ماه اخير در اين حركت به شكست بدي دست يافته است.

فرمانده منطقه اردبیل حضرت عباس علیه السلام گفت: با وجود مطالبات کشورهای غربی و مخالفان نظام جمهوری اسلامی ایران، نسل سوم و چهارم انقلاب یعنی نسل پاک با تقوا و دینداری و دینی همراه هستند. رعایت اینها ارزش‌های اسلامی است که هرگز اجازه نمی‌دهد به دشمن خارجی مرزها و سرزمینی علاقه داشته باشد.

محمدی اصل افزود: دشمن در دو دهه گذشته با سرمایه گذاری بر تحرکات و فتنه ها سعی در تحریک و تخریب مسائل مختلف داشت، اما هوشیاری ملت به آینده نگری ایران مانع از فتنه ها و توطئه های آنان شد.

وی مشارکت آگاهانه نیروهای مسلح در حفاظت از مرزهای جمهوری اسلامی ایران را یادآور شد و خاطرنشان کرد: دشمن به دنبال شکست‌های مکرر برای انحراف برخی از اجزای نظام جمهوری اسلامی ایران بود، اما نمی‌دانست. اساس اصلي انقلاب اسلامي وجود، پشتيباني و التزام مردم است، آنها بر اصل نظام و اداره استوارند.

فرمانده منطقه اردبیل حضرت عباس (علیه السلام) افزود: مردم مشگین شهر به ویژه جوانان این منطقه با درایت و درایت کامل تلاش کردند تا حرکت دشمن را خفه کنند و کوچکترین نقشی را به نیروهای جهانی در ناآرامی های اخیر ندهند. حس مشترک. تکبر در راه های شیطانی.

دکمه بازگشت به بالا