عمومی

دشمنان برای ترویج بی حجابی در نظام اسلامی برنامه ریزی می کنند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، خوجت الاسلام و مجتبی مسلم ذوالنوری وی در سخنرانی خود در اجتماع بانوان کوم در حمایت از عفاف و حجاب که عصر سه شنبه در میدان آستانه شهر کوم برگزار شد، گفت: فطرت الهی انسان او را به کمال و سعادت می رساند و در این میان شیاطین سعی می کنند انسان را از مسیر خود منحرف کنند.

نماینده قم در هانه ملت درباره عوامل حجاب گفت: جهل یکی از این عوامل است و در روایات ما مردم با چیزی که نمی دانند دشمنی می کنند و یکی از ریشه های حجاب جهل است. و جهل

حجت الاسلام ذوالنوری فرمود: کسانی که عفاف را از خود سلب کرده اند، اگر عذاب الهی ببینند دیگر به خود اجازه نمی دهند که برهنه و بی حیا باشند.

وی افزود: بی حجابی، عقده های خانوادگی، توهین های شخصی، ضعف ها و بی علاقگی نیز تحت تاثیر عوامل روانی نیست. مندی از جمله فضایل، می توان با نشان دادن خود در مقابل دیگران، انسان را به جلب توجه دیگران وادار کرد و این با بی حجابی و بی حجابی است. باکرگی برای آنها امکان پذیر است.

نماینده قم در شورای اسلامی ادامه داد: علت و دلیل اصلی بی حجابی مشکلات روحی و روانی و عقده های عاطفی و اجتماعی انباشته شده است.

وی روایت می‌کند: «اگر همدم فاسد انتخاب کند، آینده‌اش در خطر است و اصلاح و زوال حجاب و عفاف نیز تحت تأثیر محیط است.

سال هاست که رهبر معظم انقلاب بر موضوع هجمه فرهنگی و ناتوی فرهنگی تاکید دارند.

حجت الاسلام ذوالنوری وی تصریح کرد: سال هاست که رهبر معظم انقلاب بر موضوع تهاجم فرهنگی و ناتوی فرهنگی تاکید دارند، اما برخی دولت ها به این موضوع توجهی نکرده اند و رئیس جمهور نیز گفته است که دولت مسئول بهشت ​​و جهنم رفتن نیست. از دیگران.

وی با بیان اینکه مسئولان باید نسبت به جایگاه حجاب و عفاف در جامعه پاسخگو باشند، افزود: 32 دستگاه دولتی امر به معروف و نهی از منکر، عفاف و حجاب را بر عهده دارند و باید به وظایف خود عمل کنند.

نماینده مردم قم در شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دولت باید حمایت مثبت از رهبری داشته باشد، خاطرنشان کرد: این اجتماع بزرگ بانوان احیای قویتر از گذشته این فریضه الهی را می طلبد.

حجت الاسلام ذوالنوری او: زنی که به حجاب و عفاف اهمیت نمی دهد; نمی توان تصور کرد که او مخالف انقلاب و اسلام است.

نماینده قم در هانه ملت افزود: ترویج بی حجابی و رقصیدن باکرگی او در این شماره از برنامه از حمایت سیاسی و دشمنان اسلام و نظام برخوردار است کم اهمیت و از جامعه پاک بودن می ترسند.

دکمه بازگشت به بالا