جامعه و خانواده

دستگیری سارق کادردرمان و بیماران در مرکز تهران

زنی به جرم سرقت تجهیزات و تجهیزات پزشکی غیرنظامی در حال انتقال به بیمارستان های مرکزی تهران دستگیر شده است.

به گزارش پرتال پارسی ، مدتی پیش در پی گزارش سرقت تلفن و تجهیزات پزشکی از بیمارستان های مرکزی تهران ، 148 افسر پلیس انهلب موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و در مرحله اول ، متهم دوربین های نظارت تصویری را از این بیمارستان ها بررسی کرد.

هنگام مشاهده فیلم ها ، متهم زن جوانی بود که یک پرستار ، تجهیزات پزشکی بیمار و پرستار ، وسایل پزشکی بیمار و تجهیزات پزشکی را هنگام بستن در بیمارستان ربود و پرستار یا بیمار ناآگاهانه او را سرقت کرد و بلافاصله از بیمارستان مرخص شد. در همین راستا اقداماتی برای دستگیری این مرد انجام شد و مأموران پس از دریافت دستور قضایی وی را بازداشت و تحویل مقر پلیس دادند.

وقتی متهم به کلانتری منتقل شد ، این زن اعتراف کرد که به مواد مخدر اعتیاد داشته و داروهای سرقتی را فروخته است. وی همچنین اعتراف کرد که پس از ورود به بیمارستان ، با بیمارانی که بیهوش بودند و تلفن های همراه آنها را به سرقت برده بودند ، به رختخواب رفت. وی همچنین در حالی که پرستاران بیهوش بودند ، وسایل پزشکی مانند مانیتور فشار خون ، دزدگیرها و تلفن های همراه را از خانه های پرستاران به سرقت برد.

مرکز اطلاعات پیشگیری پلیس تهران بزرگ با تأیید این خبر به پرتال پارسی گفت تحقیقات در مورد سایر جرایم این زن همچنان ادامه دارد ، اما پرونده وی برای تحقیقات بیشتر به دادستانی ارجاع شده است.

سرهنگ طرخانی خاطرنشان کرد: جزئیات پرونده در دستور کار پلیس انقلاب 148 قرار گرفت و متهم برای صدور حکم دادگاه به دادسرا اعزام شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا