استان ها

دستاوردهای ارزشمند نظام در عرصه های مختلف برای نسل جوان بازگو شود

به گزارش خبرگزاری بروین ، کازوین؛ آیت الله عابدینی ، امام جمعه قزوین ، سرهنگ حیدری ، فرمانده سپاه امام حسن (ع) ، سرهنگ فیضی بعد از ظهر روز دوشنبه در جلسه کارکنان پایگاه و دهه مبارک فجر با حضور کارکنان و فرماندهان پایگاه های بسیج حوزه انتخابیه شهید باهنر شرکت کردند. شهید باهنر ، فرمانده حوزه ، سرهنگ بخشی در شرکت برق در استان قزوین حضور داشت.

آیت الله عابدینی در این دیدار با تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی و میلاد حضرت صدیق کبرا (ره) و امام راحل گفت: “در چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، باید جدی باشیم دفاع از آن “. ارزشها را از بین ببرد و اجازه ندهد این ارزشها در جامعه از بین برود.

وی گفت: “همه باید احساس مسئولیت کنند و به روشنایی انقلاب کمک کنند و سالگرد انقلاب این است که چراغ آرمان های انقلاب را روشن کنند.”

نماینده ولی فقیه و امام جمعه نماز جمعه قزوین ولادت امام راحل در سالروز تولد حضرت زهرا (ره) را یک اتفاق مبارک دانست و یادآور شد: محمدی را در ایران و جهان زنده کنید.

وی گفت: امام آمد و اندیشه ها و آرمان های پیامبران و اولیای الهی را مطرح کرد و با اجرای انقلاب اسلامی بستر ورود امام و استقرار حکومت عدالت اسلامی مهیا شد.

امام جمعه قزوین یادآور شد: در طول بزرگداشت دهه مبارک فجر ، ما باید از نسل جوان در مورد انقلاب و دستاوردهای آن بگوییم ، تا نسل های آینده بدانند که این انقلاب چقدر سخت و دشوار بود و چه دستاوردهایی داشت.

وی گفت: “در زمینه برق ، کشور دستخوش تغییرات بزرگی شده و در سایر بخشهای علمی ، فرهنگی ، نظامی و دفاعی نیز پیشرفت چشمگیری حاصل شده است.”

برق 5

عابدینی افزود: دشمنان سعی کرده اند جنبه روشن نظام و دستاوردهای امام را پنهان کنند و ما با تبیین دستاوردهای انقلاب رسالت روشنگری داریم.

افراد موجود در سیستم را سرزنش نکنید

آیت الله عابدینی با انتقاد از رفتار ناشایست برخی مدیران اظهار داشت: “متأسفانه برخی از سارقان و غارتگران در نظام اسلامی مانند اکبر طبری افراد بدبینی دارند و باید به شدت مجازات شوند ، زیرا خطر و آسیب آنها فساد داخلی است – دشمن خارجی.

امام جمعه قزوین یادآور شد: برخی تصور می کنند این سیستم به مدیران حق رشوه می دهد و به فکر پر کردن جیب و پرداخت رانت با ایجاد شرکت سهامی هستند که فکر اشتباهی است ، بنابراین برخی مدیران هرگز نباید آن را درک کنند نظام اسلامی.

وی گفت: اگرچه مدیران متخلف نادر هستند و تلاش دیگران را زیر سوال می برند ، اما باید با آنها قاطعانه و سختگیرانه برخورد شود تا مردم بدانند مبارزه با فساد سخت است.

برق 222222

نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین از خدمات مدیران مهربان تشکر و قدردانی کردند و یادآور شدند که شرکت توزیع نیروی برق استان در زمینه رساندن انرژی مورد نیاز به بخشهای مختلف کار خوبی انجام داده و تابستان را با کمترین نور سپری کردیم منبع تغذیه بخش پزشکی نیز به خوبی کار کرد.

وی افزود: همه ما افتخار می کنیم که دست یکدیگر را گرفته ایم و از کسانی که در روز قیامت به شهادت رسیده اند خجالت نمی کشیم تا خدا ، شهدا و مردم بتوانند برای ما خوشبخت زندگی کنند. . «

عابدینی گفت: در ایام دهه مبارک فجر باید به فرزندان خود بگوییم که دشمن می خواهد انقلاب را سیاه نمایی کند و ما می توانیم با صحبت درباره دستاوردهای انقلاب این ترور را خنثی کنیم.

دکمه بازگشت به بالا