جامعه و خانواده

درخواست “خزعلی” برای جدیت و اهتمام در رسیدگی به پرونده “شلیر رسولی”

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده خواستار جدیت و اهتمام در رسیدگی به پرونده «شالیر رسولی» (زن کردی که برای مقاومت در برابر حمله همسایه مرد خود را از ساختمان به پایین انداخته بود) شد.

به گزارش پرتال پارسی، انسیه خزعلی وی در صفحه توئیتر خود نوشت: «شلیر (دشت) نیز در حمله دشمن اسیر شد، اما آبروی خود را از دست نداد و با وجود جان باختن جان‌های فراوان آزاد شد، حالا خانم شلیر رسولی دوباره اصالت را نشان می‌دهد. اقلیم کردستان با زنانگی اش و بی گناهی خود را نشان داد». او خودش را ثابت کرد با اینکه برای خیلی ها عزیز بود. راز اینکه زانوی شلیر همچنان عاری از تجاوز است چیست؟”

وی در توئیتی دیگر ادامه داد: «شلیر نماد یک زن مسلمان کرد و الگوی خاطرات غیبی است، مظهر واقعی معرفت دینی، عفت، شرافت و نجابت… به خانواده این بانوی بزرگ و پرشور تسلیت می گویم. مردم مریوان به نمایندگی از ایشان به خانواده ایشان تسلیت می گویم.»

خزعلی همچنین با بیان اینکه امروز با رئیس کل دادگستری کردستان صحبت کردم و خواستار جدیت و اهتمام در رسیدگی به پرونده ای شد که این مشکل را به وجود آورد و ایشان را در این زمینه بسیار پرانرژی دیدم، گفت: امیدوارم دستگاه قضایی اینگونه به متجاوز آموزش دهد. اقدامات. درسی که همیشه در یادها خواهد ماند.”

بکار گرفتن "خزعلی" برای جدیت و دقت در رسیدگی به پرونده "شالیر رسولی"

بکار گرفتن "خزعلی" برای جدیت و دقت در رسیدگی به پرونده "شالیر رسولی"

به گزارش پرتال پارسی، چندی پیش یک زن کُرد به نام «شالیر رسولی» برای اینکه به دوست پسر همسایه اش حمله نکند، خود را از پنجره خانه به بیرون پرت کرد و جان باخت.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا