عمومی

درآمد بازیگران شبکه نمایش خانگی چقدر است؟

برخلاف فیلم هایی که هر بازیگری می تواند در شبکه نمایش خانگی رقمی را به تهیه کننده ارائه دهد ، بازیگران یک برنامه دستمزد ثابت دارند.

به گزارش خبرگزاری پرتال پارسی ، یکی از مشهورترین کارگردانان سینمای ایران که علاقه ای به انتشار نام خود در رسانه ها ندارد ، درمورد تعداد بازیگرانی که در تولیدات خانگی خود دریافت کرده است به فرخی استخوان گفت. بنابراین ، مشهورترین و محبوب ترین بازیگران که به تعداد انگشتان دست نمی رسند ، هر ماه از 350 تا 500 میلیون مه می گیرند. افراد مشهور و غیر مشهور ماهانه بین 200 تا 300 میلیون دلار درآمد دارند. وی ادامه داد: بازیگران مشهوری که در رده های اول و دوم نیستند ماهیانه بین 100 تا 180 میلیون دریافت می کنند در حالی که سایر بازیگران با توجه به نقش و محبوبیت آنها در بین افراد کمتر از 100 میلیون در ماه دریافت می کنند.

مدیر تولید ادامه می دهد: «البته برای بازیگری در یک سریال تلویزیونی بازیگر بسیار بیشتر از یک فیلم دستمزد می گیرد. به هر حال بازی در یک سریال سختی ها و دشواری های خاص خود را دارد و اگر دستمزد ماهانه بازیگر را به سریال اضافه کنیم همان حقوق مورد نیاز فیلم است. حالا به ماه هایی که این بازیگر در سریال بازی کرده و چندین پیشنهاد سینمایی خود را رد کرده اضافه کنید. “حقوق یک شبکه نمایش خانگی به هیچ وجه تعجب آور نیست.”

“از سال 1999 تاکنون 20-30 درصد دستمزدها افزایش یافته است. البته باز هم به بازیگر بستگی دارد ، اینکه بازیگر چگونه با کارگردان و تهیه کننده رابطه دارد ، چقدر فیلمنامه را دوست دارد. حتی شنیده ام که بازیگر به دلیل علاقه ای که به کارگردان یا فیلمنامه دارد کمتر از انتظار می رود. “البته ، هیچ توضیح و محتوای روشنی در روند پرداخت وجود ندارد و تا حدی داوطلبانه است و از طرف دیگر همه چیز به تولید کننده برمی گردد.”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا