ورزش و نشاط

خیلی‌ها دوست ندارند سبک ابراهیم اشکش نتیجه بگیرد / به دنبال ریخت و پاش مالی نیستم

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان امیدوار است پیروزی تیمش در جام حذفی سرآغاز پیروزی های نفت مسجد سلیمان باشد.

به گزارش پرتال پارسی، ابراهیم اشکش در نشست خبری پس از پیروزی تیمش در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی با ملوان اظهار کرد: ملوان تیمی ریشه دار است و من همیشه به آن احترام گذاشته ام. ما در بازی قبلی لیگ به این تیم باختیم و امروز از فرصت ها استفاده کردیم و گل زدیم و بازی را بردیم. مردم مستضعف و نجیب مسجد سلیمان و بازیکنان پرانرژی مسجد نفت حق دارند امروز پس از مدت ها بی نتیجه شاد باشند.

وی ادامه داد: امیدوارم این برد سرآغاز پیروزی های نفت مسجد سلیمان باشد چرا که جایگاه نفت در لیگ خارج از جدول است و برد حذفی جام حذفی را نشانه خوبی می دانیم و امیدوارم پیشرفتمان بهتر شود.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان با بیان اینکه مدام از شما و تیمتان انتقاد می شود که در بازی وقت تلف می کنید، گفت: قبل از اینکه جواب شما را بدهم پنجره نقل و انتقالات باشگاه بسته شده و چند بازیکن از تیم ما هستند. آنها جدا شدند، من از نظر فنی چند بازیکن را نمی خواستم، امروز با 10 بازیکن بزرگسال و 5 بازیکن جوان که آینده و استعداد کشور هستند بازی کردیم. امروز با پنج بازیکن 20 ساله بازی کردم. فکر می کنم هر دو تیم خوب بازی کردند، شاید با یک گل برعکس می شد. در بازی قبل، مارینرز آخرین دقایق بازی را ذخیره کرد و در این بازی نیز این روند را داشتیم. پس اگر می خواهید من را مقصر بدانید، ملوان را هم مقصر بدانید.

وی گفت: این پیروزی را به مدیرعامل باشگاه آقای شجاعی مدیری پاک و صادق و همچنین مدیران نفت و شهردار شهر تقدیم می کنم و از جناب سرلشکر بنی تمیم درخواست دارم. مدیر ورزش خوزستان و رئیس اداره فوتبال استان آقای طالقانی سرپرستی این تیم را بر عهده بگیرد. این پیروزی را به همه این مسئولان تقدیم می کنم.

اشکش ادامه داد: حالا که پسر مسجد سلیمان سرمربی تیم نفت است و تیم ملی داریم نباید به جوجه همسایه غاز فکر کنیم و با بچه های مسجد سلیمان همکاری نکنیم. . این درست نیست و باید قدر مرکز استان را بدانیم. من ابراهیم اشکش 18 سال پیش مربیگری را از فوتبال محلات شروع کردم و تمام سطوح مربیگری فوتبال را گام به گام طی کردم تا امروز به سرمربیگری نفت مسجد سلیمان رسیده ام و الان نباید تحت فشار باشیم. حالا می خواهم بازیکنان را جمع کنم، تیمم را به کار بیاندازم و پازل تاکتیکی را کامل کنم تا انشاالله بتوانیم نفت را در جایگاه آبرومندی در مسابقات نگه داریم، متأسفانه جایی پیدا نمی کنم. من بی احترامی و بی توجهی به این تیم را می بینم. امیدوارم پرسنل محلی مسجد سلیمان نفت ما را بیشتر باور کنند و کمک کنند.

وی بیان کرد: شیوه نتیجه گیری ابراهیم اشکش مورد پسند بسیاری قرار نمی گیرد زیرا به بازیکنان ارزشمند و پرتلاش می پردازد. امروز همه بازیکنان حاضر در زمین با اشتیاق بازی کردند. من ابراهیم اشکش هستم، دنبال زیاده خواهی مالی نیستم و دنبال چند جوان هستم که خون تازه ای به ریشه این فوتبال تزریق کنند، اما چون دنبال بازیکن خارجی نیستم، بنجل و راضی بازیکن، من می خواهم تیمم را از بازیکنان موجود بسازم. ساقی بازی می کنند، خیلی به من انگ می زنند. زمان جستجوی یک بازیکن با نام تمام شد. بحث من در مورد شایسته سالاری است و کاری به بومی و غیر بومی ندارم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان: شاید باورتان نشود. من اخیراً متوجه برخی مسائل شده ام و هیچ وقت به احترام شهرم در مورد آنها صحبت نکرده ام، بلکه به خاطر شأن و نگرش جوانان است. اگر فردی از خارج از منطقه مسجد سلیمان بیاید به این معنی نیست که همه چیز انجام شده است، اما اگر یک پسر مسجد سلیمان به این تیم بیاید و بخواهد کار کند و بخواهد سرمایه شهرش هدر نرود، نباید کمکش کن. در هر صورت از تمامی کارکنان مسجد سلیمان تقاضا دارم به این تیم توجه بیشتری داشته باشند. بازیکنان ما هنوز دستمزد نیم فصل خود را دریافت نکرده اند و مستحق دریافت حقوق و حمایت بیشتر هستند.

وی گفت: ملوان یکی از تیم هایی است که ما ایرانی ها در دل خود جای داریم و دوستش داریم و مسئولان محترم در کنار این تیم هستند اما من ابراهیم اشکش با فشار و فشار از مسجد سلیمان به انزلی آمدم. ما به تنهایی جلو می رویم.» با برد در این مسابقه قهرمان جام جهانی نشدیم و فقط یک بازی بردیم اما امیدوارم این پیروزی سرآغاز موفقیت های بعدی ما باشد و با صبر مردم خوب مسجد سلیمان آن را تحویل دهیم. تیم به بهترین روزهای خود خواهد رسید، قطعاً این اتفاق خواهد افتاد. ما الان دو امتیاز با منطقه خطر فاصله داریم و این تفاوتی نیست و قطعا در 15 بازی آینده لیگ برتر امتیازهای مورد نیاز خود را خواهیم گرفت.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا