جامعه و خانواده

خودروهای پلاک بومی شهرهای قرمز و نارنجی در شهرهای آبی و زرد جریمه می‌شوند

دبیر کمیته نظم اجتماعی اداره تاجگذاری ملی گفت: اگر شماره های قرمز خودروهای شخصی در شهر سرخ وارد شهرهای آبی و زرد شود ، یک میلیون تومان جریمه و برای خودروهای شخصی با نارنجی 500 هزار تومان جریمه می شود. پلاک وارد شهرهای آبی و زرد شوید.

حسین گاسمی در گفت وگو با پرتال پارسی وی در تشریح روند 72 ساعته ای که به مسافران اجازه می دهد از شهرهای نارنجی و قرمز خارج شوند ، گفت: ورود شماره های غیر محلی به شهرهای نارنجی 500 هزار تن و شهرهای قرمز – یک میلیون تن جریمه می شود. برای تعطیلات Nauryz و کاهش وضعیت کسانی که این روزها سفرهای لازم را انجام داده اند ، یک دوره 72 ساعته پیشنهاد شده است ، اگر شهرهای زرد و آبی مقصد به قرمز تبدیل شوند ، می توانند آنجا را ترک کنند. برای رنگ شهری که در آن شرکت می کنند.

وی افزود: “طرح منتشر شده ورود اتومبیل های شخصی با پلاک غیر محلی به شهرهای قرمز و نارنجی را ممنوع می کند ، بنابراین شهروندان باید توجه داشته باشند که موضوع خروج از شهرهای قرمز و نارنجی فقط برای عزیمت در نظر گرفته نشود ، بلکه ممکن است منجر به ورود

وی در ادامه گفت که هرگز در یک طرح هوشمند راهی وجود ندارد. فقط شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع هستند. پلاک این شهرها نمی تواند وارد شهرهای زرد و آبی شود. این نوعی مهندسی معکوس است ، زیرا افراد ممکن است شهرهای نارنجی و قرمز را برای بازرسی از مزارع غیر شهری یا سایر شرایط مشابه ترک کنند. بر این اساس ، با توجه به اینکه تهران نارنجی اعلام شده است ، شماره این شهر در شهرهای زرد و آبی جریمه خواهد شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا