جامعه و خانواده

خشکی زاینده رود به سریال کشیده شد

امیرحسین عنایتی مدیر سریال طعم طمع صدا و سیمای مرکز اصفهان از پخش سریالش از ماه آینده در یکی از شبکه های سراسری خبر داد.

تهیه کننده و کارگردان سریال جدید «طعم طمع» به خبرگزاری پرتال پارسی گفت: این سریال در ژانر معمایی اما با موضوعی کمدی است. «طعم طمع» آخرین روزهای تدوین و در عین حال توسعه موسیقی را می گذراند. این یک کار تصادفی نیست و رایگان است، فکر می کنم ماه آینده پخش می شود.

در توضیح داستان اصلی مجموعه تلویزیونی «طعم طمع» گفت: این سریال خشکی زاینده رود اصفهان و درگیر شدن یک خانواده کشاورز با عواقب این معضل را به تصویر می کشد. محمد فیلی، پوراندخت مهیمن، آشا محرابی، شهاب عباسی، افشین سنگ چاپ، فاطمه شکری، پویا امینی، احمدرضا حقیقی، زهرا قاسمی و ….

خشکی زاینده رود درگیر سریال بود

سریال کلان شهری و استانی را با هم ببینیم

عنایتی گفت: در گذشته کیفیت پروژه های شبکه استانی پایین بود، چقدر لازم است روند ارتقای کیفی پروژه های استانی مستمر و بدون وقفه باشد؟ در پاسخ به بیانیه وی تاکید کرد: تا به حال سریالی برای شهرستان تولید نکرده ام. لوکیشن های من در شهرستان ها بود اما کار استانی نداشتم و سریال طعم طمع اولین کارم بود که مورد تایید استان و مرکز اصفهان بود و برای شبکه سراسری آماده شد. فکر می کنم پتانسیل شهرها کمتر از پایتخت نیست و به آینده بستگی دارد. وقتی رویکرد شهری به کار استانی داشته باشیم، بالطبع توقعمان پایین می آید و از طرفی کیفیت هم پایین می آید، اما وقتی یک دید مشترک داشته باشیم، قطعاً انتظارات بالا می رود، چون سخت گیری، چشم انداز و بودجه همان هستند. . البته در مجموع آثار استانی با بودجه کمتری نسبت به پروژه های تهران تولید می شود و در نتیجه تاثیر کیفی خاص خود را دارد.

خشکی زاینده رود درگیر سریال بود

فرقی نمی کند سریال کمدی باشد یا درام، مخاطب به دنبال کیفیت است

وی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه به نظر شما امروز چقدر سریال های طنز در تلویزیون دیده می شود؟ وی بیان کرد: تلویزیون کم و بیش مخاطب خاص خود را دارد، نمی توان گفت کدام یک پرمخاطب تر است، طنز یا ملوراما، اما در کل تا حدی مخاطب خاص خود را دارد. مخاطبان رسانه دیگر مثل قدیم ها نیستند که مثلاً کمدی، خانوادگی و… را دنبال می کردند، بلکه ژانرها و موضوعات مختلف را دوست دارند، البته به شرطی که کیفیت خوبی داشته باشند. ناگفته نماند که اخیراً سریال های طنز متعددی ساخته شده است که تماشاگر را به روی آنتن نمی گذاشتند اما از طرفی سریال های ملودراماتیکی هم بودند که غیرمنتظره بودند اما به مخاطب راه پیدا کردند. بنابراین بحث کیفیت، نتیجه پروژه و بحث بودجه است که تکلیف را روشن و روشن می کند.

او به همراه ترکیه در حال ساخت فیلم جدیدی است

در نهایت کارگردان و تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «طعم طمع» درباره کارهای جدیدش برای تلویزیون اعلام کرد: در حال حاضر کار جدیدی ندارم، «طعم طمع» را برای پخش آماده می کنیم. اما در ادامه برای جشنواره فیلم کودک و نوجوان امسال آماده می شویم و محصول مشترک ایران و ترکیه است.

به گزارش خبرگزاری پرتال پارسی، سریال «طعم طمع» ساخته علی اکبر محلوجیان یکی از تولیدات جدید صدا و سیمای مرکز اصفهان است که تصویربرداری آن به پایان رسیده و در مرحله پس از تولید قرار دارد.

خشکی زاینده رود درگیر سریال بود

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا