عمومی

حماسه۹ دی ظرفیت گفتمان انقلاب برای عبور از فتنه‌ها را نشان داد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، محمدصادق معتدیان در پیامی به مناسبت حماسه «روز پرسات» و نهمین سالگرد توافق ملت با ولایت: جنگ متحد نوظهور، جنگ جهانی و پدیده گسترده تر آن. اقدامات و تلاش های گسترده آمریکا، صهیونیست ها و جبهه شرک، همگی علاوه بر ایجاد شبکه کفر و نفاق، ابعاد مختلف را به نیت تجزیه طلبی، کاهش قدرت منطقه و فروپاشی نظام دینی هدف قرار داده است، اما ایران اسلامی پیروز شده است. . دشمنان با هوش در این جنگ.

در بخشی دیگر از پیام وی آمده است: این روز به یاد ماندنی یکی از رویدادهای مهم تاریخی است که می تواند چراغ راه تحلیل وقایع آینده باشد.

در ادامه این پیام آمده است: دشمنان قسم خورده و شناخته شده ملت ایران و نظام اسلامی البته همچنان به دشمنی خود ادامه می دهند زیرا به فرموده معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) جنگ ما جنگ حق و باطل است و کامل شدنی نیست.

معتمدیان با بیان اینکه 18 آذر مظهر آسیب ناپذیری جمهوری اسلامی ایران در برابر استکبار جهانی و انعکاس آینده نگری، بهنگام و عزت ملت شریف ایران اسلامی و وفاق ملت با ولایت است، تاکید کرد: این روز تاریخی آذرماه است. 9 روز آینده نگری و اینجانب ولی امر جهان اسلام و عظمت انقلاب و ملت هستم و با حضور همیشه در صحنه عهدنامه امت و ولایت را تبریک عرض کردم. ایران اسلامی، به شما اطمینان می‌دهم که در راه «همه برای آبادانی و آبادانی ایران» به یاری خداوند، با قدرت، شجاعت و درایت بیش از پیش به مردم خدمت خواهم کرد. لحظه ای از راه شهدای بزرگوار و امام شهدا (ره) غافل نشوید.

دکمه بازگشت به بالا