ورزش و نشاط

حضور داورزنی در والیبال جهان، عامل مهمی برای رشد نمایندگان ایران – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و فدراسیون والیبال ، گلامرضا نوروزی عضویت 6 ایرانی در کمیته های مختلف AVC را ارزیابی کرد: مردم ایران من این را به عنوان یک نشانه خوب ، و به نوبه خود از دکتر داورزنی می گیرم رئیس من از فدراسیون والیبال ایران برای بازگرداندن مجدد این افراد به ویژه من در AVC تشکر می کنم.

وی توضیح داد: ج توجه کنید با توجه به جایگاه والیبال ایران در آسیا و جهان و رویکرد فعلی والیبال در کشورمان ، این امر می طلبد که در دفاع از آن در نهادهای مختلف والیبال در آسیا و جهان جای بگیریم.

عضو کمیته پزشکی کنفدراسیون والیبال آسیا: توجه کنید با توجه به سوابق افرادی که از ایران برای عضویت در کمیته های AVC در این دوره انتخاب شده اند ، آنها انتخاب خوبی انجام داده اند و در حقیقت می توان گفت که جوانان در این معرفی و انتخاب حضور داشتند. البته که نه مسیر بیایید از تلاش افرادی مانند سعید درخشنده که سالها نماینده ایران در AVC بوده است غافل نشویم. درخشنده تأثیر خوبی در کنفدراسیون والیبال آسیا و فدراسیون جهانی والیبال داشت ، اما شرایط نیاز به نیروهای جوان برای عضویت در مجامع داشت. بین المللی معرفی کنید

مارس در انتخاب بازسازی وی برای عضویت در کمیته پزشکی گفت: “من مدتی عضو کمیته پزشکی کنفدراسیون والیبال آسیا بوده ام و ترکیب این کمیته خوب است. حتی در دور جدید انتخابات یک بار دیگر من به عنوان عضو کمیته پزشکی AVC انتخاب شدم.

آیا وی به این س answerال پاسخ داد که آیا آرزو دارد سمت های مهمی در کمیته پزشکی AVC داشته باشد؟ وی گفت: شخص باید همیشه سعی کند یک جا نماند ، به عنوان مثال اگر عضو کمیته است باید به سمت دبیر و بالاتر از همه رئیس کمیته رشد کند.

نوروز در پاسخ به این س ofال که آیا او باید به مقامات مهمی در کمیته پزشکی کنفدراسیون آسیا برسد؟ دفاع آیا از طرف مسئولان ورزش کشور است یا خیر؟ این چیزی است که او گفت رئیس فدراسیون والیبال من را به عنوان نماینده ایران در AVC معرفی کرد ، یعنی دفاع و توجه کنید او با نفوذ خود در کنفدراسیون والیبال آسیا و فدراسیون جهانی والیبال می تواند 100٪ بهتر باشد. افزایش دادن نمایندگان ایران روی صندلی ها بین المللی شما کمک کنید

جلسه هیئت رئیسه کنفدراسیون آسیا روز دوشنبه ، 10 نوامبر برگزار می شود وبینار شش ایرانی برنده شدند رای آنها قرار بود در کمیته های مختلف AVC خدمت کنند که لیست آنها به شرح زیر است:

* فرهاد شاهمیری عضو هیئت منصفه
* مسعود یزدان پناه ، عضو کمیسیون مسابقات
* محمود افشاردوست عضو کمیته مربیگری
* مهدی اسلامی ، عضو کمیته مالی
* کسرا گافوری ، عضو کمیته ساحل
* گللامرضا نوروزی عضو کمیته پزشکی است

دکمه بازگشت به بالا