استان ها

حریق باغ‌ویلا در شیراز ۷ مصدوم به جای گذاشت

پرتال پارسی/پرس به گفته رئیس سازمان آتش نشانی شیراز، بر اثر انفجار و آتش سوزی باغ ویلایی در شیراز، هفت نفر از اهالی مجروح شدند.

محمد هادی گنه شامگاه جمعه 27 آذرماه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ساعت 20:16 دقیقه انفجار و آتش سوزی در باغی واقع در فجر، جاده ماسه شوی شیراز رخ داد.

وی ادامه داد: بر اساس تحقیقات پزشکی قانونی نشت شدید گاز از کپسول گاز مایع باعث انفجار مهیب و آتش سوزی در ویلایی 250 متری شد.

کین با اشاره به اینکه بر اثر این انفجار 7 نفر به شدت مجروح شدند، افزود: در این حادثه علاوه بر آتش سوزی و تخریب ساختمان، 7 نفر مجروح شدند که در اولین لحظه توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند. . در مورد رویداد

وی با اشاره به حساسیت این عملیات به دلیل وجود مخزن گاز مایع سه هزار لیتری در باغ و وجود سه کپسول 50 کیلوگرمی LPG در میانه آتش، گفت: ممکن است انفجار مهیبی رخ دهد و به دلیل با گسترش این حادثه، آتش نشانان به سرعت مخازن را بیرون آورده و در حین خنک شدن به سرعت حرکت کردند و شعله های آتش در حال گسترش را خاموش کردند.

گان خاطرنشان کرد: با مدیریت و سرعت عمل تیم های آتش نشانی، خطر آتش سوزی و شعله های سرکش به طور کامل مهار شده و تیم های اورژانس در حال آلوده سازی و ایمن سازی محل حادثه هستند.

رئیس سازمان آتش نشانی شهر شیراز افزود: متاسفانه سهل انگاری و بی احتیاطی در این حادثه و نگهداری غیر اصولی و غیر استاندارد مخازن گاز علاوه بر مصدومیت شدید ۷ نفر از شهروندان خسارات مادی زیادی برجای گذاشت.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا