جامعه و خانواده

جان‌باختن یک زن و یک کودک در پی تصادف در بزرگراه شهید همدانی

دبیر اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از کشته شدن دو نفر و مجروح شدن یک نفر در تصادف در محور شهید همدانی خبر داد.

سیدجلال ملکی در گفت وگو با پرتال پارسی. وی در این خصوص گفت: ساعت 21:11 امشب تصادفی که در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید همدانی بعد از بزرگراه آزادگان رخ داد به سامانه 125 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران اطلاع داده شد. بلافاصله پس از آن دو ایستگاه مستقر شد

وی ادامه داد: آتش نشانان در مدت چهار دقیقه با حضور در محل متوجه شدند یک دستگاه خودروی پرشین با سه سرنشین به دلایل نامعلومی از مسیر اصلی خارج شده و به شالوده پل در حال ساخت سقوط کرده است. ، به شدت آسیب دیده.

ملکی گفت: سه نفر داخل ماشین بودند. راننده جوان به شدت مجروح شد و شهروندان تا رسیدن آتش نشانان وی را از خودرو بیرون کشیدند. یک زن 25 ساله و یک دختر پنج ساله نیز در صندلی عقب محبوس شده بودند. آتش‌نشانان عملیات بیرون‌کشی و برش قطعات خودرو را آغاز کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران: آتش نشانان زن و کودک باقی مانده در خودرو را بیرون آورده و به عوامل اورژانس تحویل دادند که متاسفانه مشخص شد هر دو نفر فوت کردند.

به گفته ملکی، خودرو به مکان امن منتقل و برای مشخص شدن علت این حادثه در اختیار ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی قرار می گیرد.

وی در پایان گفت: از شهروندان می خواهم در سفر به قوانین راهنمایی و رانندگی توجه کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا