استان ها

جابجایی اسباب و اثاثیه در ایام نوروز منوط به اخذ مجوز از پلیس است

جابجایی اسباب و اثاثیه در ایام نوروز منوط به اخذ مجوز از پلیس است

فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: جابجایی اسباب و اثاثیه در ایام نوروز منوط به اخذ مجوز از کلانتری های محل سکونت می باشد.

به گزارش خبرگزاری پرتال پارسی از تهران ؛ سردار” کیوان ظهیری” با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به اینکه در ایام نوروز شهروندان قصد سفر داشته و منازل آنها خالی می ماند، احتمال وقوع سرقت در این ایام به مراتب بیشتر است.

وی با بیان اینکه جابجایی اسباب و اثاثیه در ایام نوروز منوط به اخذ مجوز از پلیس است، افزود: این تصمیم به منظور پیشگیری از وقوع سرقت منازل در ایام نوروز است.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: شهروندانی که قصد جابجایی اسباب و اثاثیه در ایام نوروز را دارند با مراجعه به کلانتری محل سکونت، اقدام به اخذ مجوز نمایند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: شهروندان حتما قبل از انجام مسافرت درب منازل خود را با قفل های استاندارد بسته و همسایه های قابل اطمینان را از موضوع مسافرت خود مطلع کنند.

سردار ظهیری در پایان خاطرنشان کرد: پلیس غرب استان تهران از تمام ظرفیت های خود به جهت پیشگیری از سرقت در ایام نوروزخ استفاده خواهد کرد و از شهروندان درخواست داریم که در هنگام مسافرت از بسته بودن درب های ورودی خانه اطمینان حاصل کرده و وسایل و مدارک ارزشمند خود را به صندوق امانات موجود در بانک ها واگذار کرده و  در این ایام با پلیس همکاری لازم را داشته باشند و در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را در اسرع وقت به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

 

انتهای پیام/

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا