عمومی

ثبت بارش های طوفان شاهین در ۳۵ ایستگاه هواشناسی سیستان و بلوچستان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

محسن حیدری گفت: و با آنلاین می گوید: اساساً نهایی اطلاعات بدست آمده در حین عملیات پردازش می شوند اره آه تو شاهین از 35 ایستگاه هواشناسی و باران سنج در شهرهای چابهار و کنارک دشتیاری، زرآباد ، راسک، سرباز ، نیشهربه قصرقند، بارش باران سراوان و سیب سوران گزارش شد.

وی افزود: عمده بارش های این سامانه در جنوب استان بود ، بنابراین بیشتر باران در ایستگاه ها بارید.برایس» دشتیاری 72.5 چابهار 68 ، “فرمانداری چابهار” 62 ، “نام» دشتیاری 58.5 ، شهر کنارک 48.5 ، “طرح” چابهار 36 و “بل ریمدان» دشتیاری 34.5 میلی متر ضبط شده است.

مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان ادامه داد: چهارشنبه گذشته فشار کم فعال در شمال غربی هند با فشار کم وارد دریای عرب شد. اره آه تو پس از دریافت انرژی لازم از دریا ، چرخید و چرخید اره آه تو اتفاق افتاد.

حیدر افزود: بعد از شکل می چرخد گیری همانطور که انتظار داشتیم ، به سمت دریای عمان و سواحل سیستان و بلوچستان حرکت کرد و دیروز بخش زیادی از زبان به خط ساحلی در جنوب استان نفوذ کرد و آن را تهدید کرد.

“اصلی ترین خطرات جوی در هنگام طوفان ها باد و گرد و غبار شدید ، امواج دریا ، باران های شدید ، آب گرفتگی معابر و وقوع سیل و صاعقه.

دکمه بازگشت به بالا